Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyáron jó használni alapozót?...

Nyáron jó használni alapozót? Vagy inkább szinezett hidratálót használjak? Mejik jobb?

Figyelt kérdés
a szinezett hidratáló az milyen még nemvolt ojanom és nemtudom :( annak kb mijen a hatása ja és menyibe kerülnek kb? ..alapozóm:Maybelline affinitone mineral-om van ebbe van fényvédő is az számit? ..tudom elég hüjén tettem fel a kérdést:/ ..köszönöm a válaszokat!:)
2012. jún. 27. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon fiatal vagy még a sminkhez, ne használj semmit(aki a melyik-et és a hülye-t pontos j vel írja az eléggé fiatal lehet)
2012. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nyáron nem használok alapozót mert leolvad a fejemről, de egyébként színezett hidratálóm van: Garnier BB, nem sokkal másabb mint egy rendes alapozó, nyárra inkább ilyet használj én csak ajánlani tudom. :


[link]

2012. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* Bocsi azt kihagytam, hogy kb. 2200 Ft.
2012. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. jún. 27. 18:43
 5/5 anonim válasza:
Most én is a Garnier BB krémet használom, ez nyárra jobban bevált mint az alapozó. :)
2012. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!