Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használhatok púdert vagy...

Használhatok púdert vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Szerencsére szép a bőröm, nincsenek pattanásaim sem egyéb bőrhibáim.

Mattításra szoktam púdert használni (T-vonal), szem alatti karikákra, valamint azért hogy egyenletes színűvé, porcelánbabássá tegyem az arcom.

Viszont kicsit tartok tőle, hogy ha minden nap használom tönkreteszem az amugy szép, egészséges bőröm.


Tudtok valamit, ami nem olyan káros, mint a púder, viszont ugyanazt tudja, vagy inkább ne használjam?



#púder #porcelánbaba arc
2012. jún. 27. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2012. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Egyik sem jó,ha amúgy is szép a bőröd,akkor inkább hanyagold a hétköznapokban.

Nekem is szebb volt régen a bőröm,de hát az embernek mindig jobb kell annál ami van,most meg alig szabadulok a pattanásoktól.Felfogadtam,ha sikerül újra a régi legyen többé nem teszek rá semmi mocskot!

2012. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze,ha amúgy sem problémás a bőröd kevesebb az esély rá hogy "tönkremegy",de akkor is vigyázz rá és csak néha púderezd,hidd el jobb ha kerülöd az ilyesmit,mert mind káros egytől-egyig!
2012. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Lányok, lányok... Magatokra kenitek ezt a sok szart, de minek?:) A szépség nem ezen múlik.
2012. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én használok. Szebb, egyenletesebb bőrt ad.
2012. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem akkor csak színezett hidratálót használj, azzal ártani nem tudsz, sőt, hidratálja a bőröd, miközben szebb is tőle a bőr. nekem a bb.garnier színezett hidratáló nagyon bevált , csak ajánlani tudom
2012. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!