Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egyáltalán olyan szempilla...

Van egyáltalán olyan szempillaspirál, ami tényleg olyan dús, hosszú szempillákat csinál, mint a reklámokban? (nem csak összetapadt csomókat. )

Figyelt kérdés
Nem mintha elhinném azokat az embertelen szőrszálakat, ahogy a homlokukat verdesi(...)de én még nem találkoztam olyan márkával, ami teljesen kifogásmentes lenne a részemről...túl műk lesznek a szempilláim tőlük:/

2012. júl. 2. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan sosem lesz, a reklámok mostanság apróbetűvel, csillagozva kiírják, hogy a hatás műszempillán számítógéppel van érzékeltetve.
2012. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan nem lesz, mint amilyen a reklámokban. Azok miatt, amit a másik válaszoló is írt. Pl. az Avont is perelték már, mert huszonakárhány réteg spirál kellett, hogy tényleg annyival hosszabbak legyenek a szempillák, mint amennyit ígértek. De azért van 1-2 jó spirál.

Nekem a Max Factor False Lash Effect nagyon bevált. Azt régóta használom, és nem egy ember kérdezte már, hogy igaziak-e a szempilláim. Az is igaz, hogy alapból is viszonylag hosszúak, de kispirálozva felérnek a szemöldökömig.

Múlt héten vettem meg a Lovely Curling Pump Up spirált, és totál el vagyok ájulva. 650 Ft, de szinte ugyanolyan a végeredmény, mint a Max Factornál. Szépen szétválasztja a pillákat, nagyon jól hosszabbít, kicsit dúsít is. Műanyag kefés, a MF gumis. A Lovely-ról itt olvashatsz csomó véleményt, szerintem ennyi pénzért mindenképp megéri kipróbálni. Én is ezek miatt a kommentek miatt vettem meg, mert magamtól nem jutott volna eszembe egy ilyen no name terméket megvenni:

[link]

2012. júl. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

L'oreal Volume Million Lashes.

Nekem ez vált be a legjobban, pedig a szempilláim nem hosszúak, de többen megkérdezték tőlem, hogy műszempillám van-e.

2012. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Kb. ilyenek lesznek a szempilláim tőle:

[link]

2012. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Lovely szerintem is jó.:)

Nekem ezen kívül az Essence szempillaspiráljai jöttek még be.:) Pl Az I love Extreme meg az a narancssárga csomagolású. Az elsőnél nem árt kicsit lehúzni a felesleget, meg meg kell szokni, mert hatalmas a keféje.:)

2012. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!