Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok venni műszempillát,...

Hol tudok venni műszempillát, mennyibe kerül kb? és kozmetikusnak kell fölrakni vagy én is föl tudom rakni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
múltkor a fodrász boltban láttam több félét...van amihez adnak ragasztót...van amit egészben kell felragasztani....van amit a kozmetikus szálanként tesz fel...változó...) attól függ milyet veszel :)
2012. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sweetsugar ***** válasza:

Szinte már bárhol,Dm,Rossmann,Dougles stb,de már ilyen 500Ftos boltokban is vannak:)

Az ár 500+.Én Általában 1500-2500Ft-ot szoktam rászánni,mert ennyiért már minőségit kapsz:)Nekem a kedvenceim a Baci és az Art Deco.:)

Attól függ,hogy szállasat vagy soros műszempillát szeretnél felrakni,ha tincseset(szállas)akkor inkább menj el kozmetikushoz,ha sorosat és ügyes vagy akkor otthon is fel tudod rakni,a dobozon nagyon jól le van írva,hogy hogyan kell:)

2012. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rengetek drogériában van! (még a Tescoban is)

Magadnak is fel tudod tenni a soros műszempillát!

Az én keresztanyukám kozmetikus és olyan műszempillát tett fel nekem amint egyesével kell a szempilla tövébe kell tenni!

Nagyon élethű és sokáig tart (nem egyszerre esik le)

ÉN EZT TUDOM AJÁNLANI!!!!!!!!!!!

2012. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és körül belül meddig marad fönt a műszempilla hamar leesik???,
2012. júl. 5. 13:20
 5/6 badgirl125 válasza:
már a 100 FT -os boltban is van kb 250 Ft-ért de kétlem hogy tartós ha tartósat akarsz kozmetikában csináltass igaz elég drága de megéri nekem is 3d-és van és gyönyörű!
2012. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cicaszava válasza:
Kb300Az Ázsia Centerben
2012. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!