Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömlakk márkák közül mit...

Körömlakk márkák közül mit tudtok ajánlani? Ami lehetőleg nem tul márkásm, de könnyen kenhető, kevrehtő, gyorsan szárad, hosszan tartó és könnyű lemosni.

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
moyra az nagyon jó, plusz nekem még ami jól bevált az mini color rama (a maybellintől, ez a fajta olyan 600-700ft, míg a másik 400ft)
2012. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én az Eurós boltokba szoktam körömlakkot venni, ott a Lora Express Finish a legjobb, bár a fehér nagyon lassan szárad meg, de a többire semmi panaszom nem volt! Ha nem mosogatsz, nem rágod stb, akkor sokáig is bírja. És jók a színek :) Használok még szintén ott is kapható Rose Nails dekoráló lakkokat, ezek is nagyon jók, könnyű velük dolgozni :) Aztán van egy, amit most próbáltam, a SHINE, nekem neonpink-be van, egy kis ajándékboltba vettem 290ért, gondolom máshol sem sokkal több. Multivitaminos (tök erősek most a körmeim, bár most elég változatosan is étkezem) és tartós! Remélem tudtam segíteni :)
2012. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nyc (müller, rossmann)

maybelline

2012. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jolly france
2012. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. júl. 7. 17:43
 6/10 A kérdező kommentje:
én nekem az essence nem jött be:/ de a Lo'réal.ról mit gondoltok??
2012. júl. 7. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
NYC tényleg nagyon jó, rosmannban vettem 500 ft-ért és fedőlakkal ami egy sima essence volt bírta 7 napig. A 8. napon kezdett el lekopni.
2012. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lovely,Miss sporty.:))
2012. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az Essence lakkok a kedvenceim, sokféle színben kapható (bár mostanában a szép színek üresek és csak szürke, barna meg ilyesmi színei vannak)

Tehát szerintem ez a lakk elég jó, olcsó és elég pigmentált.

Persze ki lehet fogni olyat, ami több réteges, de szerintem megéri.

2012. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. júl. 11. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!