Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez a két rúzs...

Szerintetek ez a két rúzs egyforma színű?

Figyelt kérdés

első rúzs:

[link]

[link]

második rúzs:

[link]

[link]

két különböző oldalon lehet megrendelni és az van írva hogy ugyan az a márka és a szín is de szerintem nem.Szerintetek?15/L


2012. júl. 10. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem. de nincs sok különbség
2012. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az első rúzs 600Ft-tal olcsóbb de az kicsit rózsaszínűbb és nekem bőrszínű kellene.
2012. júl. 10. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem az elsőnek nagyon tetszik a szine:) igen a második az tényleg bőrszínű olyan alapozó hatása van:D kérhetek énis linket honnan rendelnéd?:)
2012. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

Marshmallow 101-es :)

2012. júl. 10. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
ha azt írják hogy ugyanaz a márka és szín, akkor biztosan ugyanaz. más fényviszonok között készültek a képek és ennyi. :) egyébként szerintem egyik sem annyira bőrszínű, rózsaszínes mindkettő
2012. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a képtől is függ...ahány kép annyiféle..nem igen adja vissza sajnos...:/

ÉLőbe minden másabb..de szerintem hasonló.

2012. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100% két különböző rúzsról van szó! Csak éppen bénák a fotók :-) A blogokon a Barry M MARSHAMALLOW árnyalatot látod. A kephost oldalán valaki a PALE NUDE teszter kiszerelését töltötte fel, az nem a Marshamallow árnyalat, de tesztert nem lehet forgalomba hozni, csak a Make Up Plaza-ban az eredeti csomagolást lehet megvenni. A pale nude testszínű (alapozó színű), a Marshamallowban pedig van egy kis rózsa árnyalat. Mind a kettő gyönyörű szerintem. Nekem higgyj, szakértője vagyok a Barry M rúzsoknak, mert nagyon szeretem őket :-)
2012. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!