Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az Essence...

Mi a véleményetek az Essence termékeiről? Attól, hogy olcsó elítélitek vagy ettől még lehet jó?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 16:22
 1/10 anonim válasza:
Szerintem teljesen jók, sok Essence terméket használok :)
2012. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tökéletes :D
2012. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
körömlakkjait szeretem,mást nem kennék az arcomra,párszor mejártam vele.
2012. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én bírom. Bár inkább csak lakkot, meg kozmetikai eszközöket használok tőlük. Nagyon jók az aplikátoraik.
2012. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom velük, a körömlakk kifejezetten jó. Aki ez alapján ítél, az menjen a ..-ba!
2012. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jók! Van több pirosítóm, szemhéjpalettám, szemöldökformázóm, ecseteim, szemceruzám, tusaim tőlük... és vagy 25 körömlakk, haha :D Volt egy korrektorom, az nem vált be, cseréltem Miss Sporty-ra. Alapozójukat nem próbáltam, mert megtaláltam a tökéletest. Volt egy átlátszó púderem is, nem volt vele problémám, jó volt, de abból találtam még jobbat. Sokszor igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve, de ez esetben nem!

19L

2012. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ecseteim, a szemhéjfestékeim, a tusom, szájfényeim onnan vannak. A spiráljaival megjártam párszor, azt ne vegyél. Egyébkét jók a termékei.
2012. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sweetsugar ***** válasza:
Nagyon szeretem őket,főként körömlakkokat és szemhéjfestékeket veszek:)
2012. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
legjobb..:) 1000-1500 forintos lakkok elöbb lepattognak, kopnak mint ezek az essence lakkok..:D:S
2012. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is imádom. Nagyon szeretem a körömlakkjait, a szemhájpúdereit, és a szempillaspiráljait. Nagyon meg vagyok velük elégedve és az áruk is kedvező! :)
2012. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!