Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ronda, hogy halvány a szemöldö...

Ronda, hogy halvány a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Szoktam használni szemöldökceruzát vagy szemöldökömhöz hasonló szemhéjpúdert, de azt oylan erősnek tartom...így csak ritkán. Azért élőbe nem ennyire világos.

Szerintetek zavaró? Vagy nektek szúrja a szemeteket, hogy nem hangúlyosabb? Mert mondják, hogy a szemöldök keretezi az arcot.

[link]

Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2012. júl. 11. 23:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

mutass egy olyan képet is ahol ki van húzva:)

egyébként szerintem nem vészes, főleg hogy a hajad is világos,

2012. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Huh most olyat nem találok, mert telefonról vagyok, de majd keresek holnap.:)

De meglesem..hátha találok olyat, ahol jobban látni a szemöldököm.:)

2012. júl. 11. 23:25
 3/19 A kérdező kommentje:

[link]

itt talán jobban látszik. Ez se festett. Festettet nem találok sajna.:/

2012. júl. 11. 23:32
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs vele gond. Engem tuti nem zavarna.

23F

2012. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Annyira azert engem se. De volt amikor kozmetikus befestette es sokakl karakteresebb vokt tole az arcom..tehat ha megvan csinalva belatom, hogy milyen jo...de ha sokaig nem festem ki akkor ezzel is elvagyok. Csak neha latok masokat, akiknek olyan szep...es akkor kicsit irigylem oket.:)
2012. júl. 12. 00:04
 6/19 anonim ***** válasza:

Senki se lehet tökéletes:)

A bőröd amúgy nagyon szép. Ritkán látok olyan lányt, akinek ennyire tiszta lenne. Vagy van valami kenve rá és most beégtem?:D

2012. júl. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Normal borom van.:) egy kis pattim van a szam mellett..azvelso kepen latni.:D arra folyekony korrektort tettem. Amugy csak szinezett hidratalot hasznalok meg puder.:)
2012. júl. 12. 00:09
 8/19 anonim ***** válasza:
első vagyok. szerintem teljesen jó:) és szép a szemed*-*
2012. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jó, én ezekhez nem értek:D Csak a végeredményt látom:) A pattanást amúgy egyáltalán nem látszik, legalábbis én hiába kerestem.
2012. júl. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kozbe rajottem, hogy egy amsik kepen lehetett jobban latni a pattanasom.:)

Na talaltam olyat, ahol epp ki is szedtem meg kifestettem..

[link]

persze a kepen tok jo..de elobe akkor is van hogy kifestem es azt se tudom, hogy dorzsoljem..olyan erosnek erzem..vagy csak megszoktam, hogy ilyen vilagos. .Es szokatlan, ha kicsit erosebben van kifestve.

2012. júl. 12. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!