Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Arany és ezüst nyaklánc...

Arany és ezüst nyaklánc (mindkettö medálal) mennyire találnak egymáshoz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy ezüstöt hordj, vagy aranyt. A kettő kombinálása ízléstelen
2012. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sose tetszett, mikor valaki két nyakláncot vesz fel egyszerre, összegabalyodnak, ráadásul fityeg róluk a medél, pfujj... Egyszerre csak egyet.
2012. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
semennyire!!! vagy ez vagy az
2012. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már amúgy se szeretem ha egyszerre két nyakláncot hord valaki,de arany meg ezüst végképp nem :D
2012. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ez önmagában még nem lenne baj, főleg ha a két lánc stílusában illik egymáshoz. Pl. mindkettő kígyólánc egy csúszómedállal. A baj inkább az, hogy agyon koptatják egymást!! Mindkettő puha fém, és hamar szétkopnak majd a szemek. Az arany és ezüst ékszerek javíthatóak, de sokba kerül, és néha nem éri meg javíttatni.

Ékszerboltban dolgozom, szóval van mémi fogalmam... :-)

2012. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ne hord egyszerre az ezüst elkoptatja az aranyat és még ronda is együtt a kettő.
2012. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. nemrég kaptam egy ezüstláncot az aranyláncom mellé, és azért kérdeztem, hordhatnám-e együtt a kettöt, de mostmár úgy döntöttem, azt hordom amelyik jobban talál a ruhámhoz.
2012. júl. 16. 19:31
 8/8 tosercsaba válasza:
Semmiképp ne tedd egymás mellé a kettőt, mindkettő "puha nemesfém" és ezek közül az ezüst kicsit keményebb, és ha egymáson csúszkálnak, összeérnek, surlódnak stb... mindenképp az aranyat koptatja, ami a letöbb esetben mattulással, fényvesztéssel jár, és a kapcsokat és a láncot összefogó vékonyabb karika is elkophat annyira, hogy el is vesztheted észrevétel nélkül bármikor. (persze,h a az aranyláncod fél kilós, akkor valszeg észreveszed, ha leesik a nyakadból.
2012. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!