Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kell félnem a száj piercing...

Kell félnem a száj piercing szúrásától? Aki csinálta az megbánta? Miután kiveszem a helye nagyon látható marad? 16L

Figyelt kérdés
Én egy patkó pct szeretnék a szám jobb oldalára de nagyon félek és izgulok,hogy fájni fog és elkezdek sírnixd. A szülői engedélyt,hogy kell intézni?Bemegyek és kérek egy papírt amit anyám aláírhat vagy vigyem magammal?
2012. júl. 15. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem kell félned nem fáj nekemis volt :D csak olyan suliba járok h ki kellett vennem -.-" én nem bántam meg csak a suli...am 2 hónapig látható marad a helye sőt még utána is kicsit de örökre nem látszik meg..

am nem fog fájni :D a szülői engedélyt a szülő írja alá ott ahol akivel csináltattad. :D mert ha magaaddal vinnéd akk azt hinnék hamisítod. vágod?

2012. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem fájt, hiszen a lidocain spray egyenlő a placebóval, viszont bőven kibírható, nem kell tőle félni, gyorsan megvan. Fontos, hogy egyből patkót tetess be akkor, mert egyenesszárúról karikára cserélni szerintem kellemetlenebb, az első hónapban. De mindenkinek más a fájdalomküszöbe!

Ha nem sokkal később kiveszed, nyomtalanul gyógyulhat, de nekem pl már megvan 5 éve, egy picikét mindig látszódni fog, csak a seb húzódik össze. ezért ne szúrass pl soha cheek vagy egyéb pc-t, nemhogy szemöldök. azoktól a hegektől nem szabadulsz! tapasztalat.

Én is bekönnyeztem az industrialt és az egyik köldököt, ez van, vállvonás=) Ha szülő kell,akkor tényleg inkább vidd magaddal, az a biztos.

2012. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%

P*csa.

19/f

2012. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat egy kicsit jobban érzem magam:D csak nekem biztos h szurni fogják szóval akkor meg fog maradni a nyoma?na sebaj
2012. júl. 15. 19:41
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó kommentező szerintem nincs értelme ezt a jelzőt használnod rám mert pct szeretnék
2012. júl. 15. 19:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni, semmit nem érzel, mert befújják érzéstelenítővel. Én sem éreztem csak egy nyomást mikor szúrta, de az nem fáj. Bár én már kivettem a piercinget mert szétcseszi a fogaidat idővel... emiatt azt kell mondanom megbántam. A fogorvos nem olyan olcsó mint a piercing. A lyuk csak összehúzódott, de még mindig látszani fog.
2012. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem összehúzódott a lyuk, de látszik. Bár 4x volt újraszúrva... nem fájt, megéreztem azért, de fél pillanatig tartott az egész.

Amúgy a fogat csak akkor cseszi szét, ha fém, talpas ékszered van. Ha szilikon és talpas, akkor szétcseszheti az ínyed, de gyakorlatilag a karika (ha nem rossz méret) akkor hozzá se ér se foghoz, se az ínyhez.

2012. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2%

Pont azért vagy p*csa.

19/f

2012. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, csak a munka miatt ki kellett vennem.

Nekem csak jegelve volt mielőtt szúrták, kicsit kellemetlen, de kibírható:D

Nekem először sima, egyenes szárú volt benne, hogy normálisan tudjon gyógyulni, aztán mikor már meggyógyult rendesen, akkor cseréltem patkóra. Arra vigyázz, hogy ne legyen túl kicsi, mert akkor meghagyja a nyomát a szádban és az fájdalmas. Szerintem egyáltalán nem fájdalmas átrakni, csak kell 2, max. 3 nap, hogy megszokd a másikhoz képest.

Nekem másfél éve szúrták, lassan másfél hónapja, hogy kivettem, látszik, de nem tudom mennyire lehet beforrva.

A szülőiről nem tudok nyilatkozni..

2012. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen a nyugtatást és az információkat:D
2012. júl. 15. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!