Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pár napja köldök piercinget...

Sunshinegirl77 kérdése:

Pár napja köldök piercinget szúrattam. Nem volt semmilyen ékszerésznél rendes gyógy pc, csak bizsu. Valami bajom lesz a bizsutól? A fülemben mindig bizsu van.

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
És ott sem volt ahol szúrattad? A piercingesnél? Hmm.. A bizsutól begyulladhat, ronda lehet... gondolom a füledben sem bizsu volt amikor csináltattad.
2012. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nála sem volt, azt mondta, hogy ha a fülem bírja, akkor ez is fogja, max egy picit tovább lesz begyulladva, vagy jobban.
2012. júl. 16. 13:29
 3/4 anonim válasza:
Azóta hogy néz ki a köldököd körül? Piros és gyulladt, duzzadt? Nekem orvosi acélos van benne 3 hete csináltattam és semmi baja..
2012. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első pár nap egybe piros volt az egész.. alig tudtam leülni, annyira fájt.

Holnap lesz egy hetes, a kamillateás cucc jót tett neki, most már csak a két lyuk körül piros kicsit, és ha hozzáérek nem fáj annyira.

Picit gennyedzett, de már ahhoz képest nagyon tuti :)


Mindenki azt mondja, hogy több hónap, mire begyógyul, de bnőmnek is egy-két hét alatt rendbe jött :D Már ő is kicserélte, én is kiszeretném majd.. de mivel bizsu lett beletéve, gyógyulás előtt nem szabad kicserélni, de ezután már jót teszek bele, hogy ne gyulladjon be még egyszer.

2012. júl. 19. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!