Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olvastam, h van, aki nagyon...

Olvastam, h van, aki nagyon szenvedett, mire begyógyult a nyelvpiercingje . ők nem bánták meg? így utólag azt gondolják, h megérte megcsináltatni mindezek ellenére is?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnél nyelvpiercinget, akkor ez ne tartson vissza. Ha te is így leszel vele, hogy szenvedsz mire begyógyul, egy ideig lehet azt fogod mondani, hogy megbántad, meg hogy minek csináltattál, de utána ez elmúlik és nem is fogsz rá emlékezni ;)
2009. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az tény h. az első 3-4 nap nagyon rossz lesz mer alig fogsz tudni beszélni. Kajálni meg főleg! és akkor bánod! De amikor begyógyul (az olyan 5 nap)akkor nagyon jó lesz!!!:)és ha majd egy idő utána megunod vagy megbánod akkor kiveszed!:)
2009. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. [:

És miután begyógyult, ugyanúgy megy majd a beszéd, mint azelőtt? Baráti körömben sokan le akarnak beszélni róla, mert utána hülyén fogok beszélni.:S És zavarni fog..

2009. júl. 17. 08:30
 4/4 A kérdező kommentje:

kössz a választ. [:

és kinek mennyi ideig volt beszédhibája? olvastam olyat is, h van, akinek nem is volt..

Ja én még1 kérdés.xD

ha megvan mondjuk 2 hónapja a piercing..és utána kivesszük, mennyi idő alatt forr be a lyuk?

2009. júl. 17. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!