Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy egyszerű...

Szerintetek egy egyszerű szemhélypúder + szemceruza + szempillaspirál párosítás unalmas suliba?

Figyelt kérdés
smink, suli, iskola,
2012. júl. 19. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Mit szeretnél még, műszempillát?

2. Miért lenne unalmas iskolába ennyi?! I-s-k-o-l-a, nem diszkó.


(Ezt majd évek alatt megtanulod: 3. Egy sminkelni tényleg tudó nő ennyi eszközzel is elképesztő szemsminket tud készíteni.)

2012. júl. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mint ahogy mondani szokták: NEM DIVATBEMUTATÓ !!!

Ha suliba megyek én is csak szolidan sminkelem magam. Tus és szempillaspirál, semmi extra.

Ha a suliba teljesen kikenve mennél, akkor hétvégére hogy sminkeled magad? :))

A kevesebb néha több

2012. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Osztálytáram jó ideig így járt suliba, hihetetlen milyen csúnya volt. Azóta átváltott a természetes stílusra, szóval alapozó meg szemceruza( ami alig látszik), szempillaspirál. Mivel mindenki megszokta hogy mindig be van festve az egész feje, így még furábban néz ki. De már kezdem(én pl.) megszokni, és tényleg: a suliba nem kell ilyen. Csak rondítja az embert.
2012. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem.

*szemhéJpúder :)

2012. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. nek se stimmelt valami, de már olyan fáradt voltam, hogy elsiklottam a hiba felett XDD
2012. júl. 19. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!