Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Azt érzem hogy a szemüvegem...

Azt érzem hogy a szemüvegem rondává tesz. Szemüveg nélkül sokkal szebbnek érzem magam. Lehetséges hogy a szemüvegem miatt nem fognak kedvelni a fiúk? Érez valaki hasonlóan? 14/L

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

biztos hogy nincs igazad, sok fiúnak pont az jön be ha egy csajszi szemüveges, mert akkor olyan "titkárnős" a lány, és pont ez tetszik nekik. szóval ne parázz rá feleslegesen, hidd el, aki beléd szeret, szeretni fog szemüvegesen is! :)


vagy esetleg ha majd nagyobb leszel és akkor is zavarni fog, akkor lehetsz kontaktlencsés! :)

2012. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el magad így ! :) Amíg te nem szereted magad, addig más se fog! És az előzőnek igaza van :) a fiúk szeretik a szemüveges csajokat :D

És gondolj bele, sok-sok lány mennyi pénzt kiad most, mert nagy divat lett a szemüveg :)

2012. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is 14/lány vagyok és szemüveges. és én is így érzek és sajnos nekem igazam is lett mert mita rajtam van sose figyel rám úgy egy fiú. nem akarok beképzelt lenni de eddig kb. 10en megfordultak utánam de mióta viselem egyse. jó.. az igaz hogy nekem tényleg nem áll jól mert mivel nem vagyunk most annyira gazdagok nem tudtuk megvenni a legjobb szemüveget csak a 25ezreset ami nem áll jól. de van olyan barátnőm aki szemüveges de annyira szép benne hogy wáóó :D van akinek jól áll :)
2012. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 14/L vagyok, kiakadtam, amikor megtudtam, hogy szemüveget kell hordanom, és nem bírtam elviselni, hogy csúnya vagyok, szóval nem hordtam. Aztán kaptam éjjel-nappali kontaktlencsét, havi 4000 forint. Ennyit megér a szüleimnek a boldogságom:D
2012. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen megértem a problémádat... Én csak itthon érzem magam jól szemüvegben. Mivel eddig anyagilag nem álltunk úgy, és koromnál fogva csak most engedte meg Anyukám, hogy kontaktlencsét hordjak, júniusban kaptam meg az első lencsém. Imádom! : D Sokkal magabiztosabb vagyok! És ez meg is látszik egy lányon, hidd el. Szerintem beszélj otthon a szüleiddel, hátha belemennek. Ha most nem, majd pár év múlva.

Egyébként én csak magamon nem szeretem a szemüveget- sok olyan ember van, akinek nagyon jól áll. Biztos Te is szép vagy! : )

2012. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kontaklencse. Nekem 12 éves korom óta az van.
2012. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alaque ***** válasza:
Bizony kontaktlencse a megoldás. Kilenc éve kezdtem hordani, épp amiatt, hogy biztos nem tetszem majd a csajoknak - azóta aki belém szeretett, annak szemüvegben is tetszettem mindig. Szóval önbizalomdoppingnak jó a kontaktlencse. Meg persze van, akinek nem áll jól a szemüveg.
2012. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!