Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok az ilyen körömla...

Mit gondoltok az ilyen körömlakkozási módszerről? Próbáltátok már? Kb. hány csepp körömlakk kell, hogy ne maradjon meg sok?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót és nagyon megfogott az a módszer, ahogy a csaj kifestette a körmeit.

Egy kis tálba tett vizet és arra csöpögtetett színes körömlakkokat, majd egy fogpiszkálóval összehúzta őket. Beletette a körmét, majd egy picit ott hagyta mozdulatlanul. Szeretném én is kipróbálni, de eléggé tanácstalan vagyok.


A videóban nem látszott, hogy kb. mennyi lakkot tett a vízbe és hogy mennyi maradt meg. Nem szeretnék sokat tenni, mert utána nem tudok mit kezdeni vele, de az is gáz, ha nem elég a körmeimre.


Ha tudtok, segítsetek légyszi, íme néhány kérdés. :)

1) Kb. hány csepp lakk kell, ha átlagos hosszúságúak a körmeim?

2) Kb. meddig tartsam a körmömet a lakkban?

3) Az úgy jó, ha a köröm körül celluxszal leragasztom a bőrt, hogy ne legyen körömlakkos?

4) Szerintetek hányféle színből szép, ha így összekeverik?

Egyébként egymással harmonizáló színeket fogok használni.



2012. júl. 22. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam többször is, de nekem nem lett jó.

Nagyon híg lakk kell hozzá.

Én testápolót (valamilyen krém is jó) kentem a körmeim köré,így könnyen le tudtam szedni a lakkot.

Már nem tudom, hogy mennyit csepegtettem bele.

2012. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A híg körömlakkal azt hiszem nem lesz probléma, az utóbbi legalább 3 lakkot sikerült vennem, ami a szokottnál sokkal hígabb.
2012. júl. 22. 10:07
 3/7 Ezvagyokén :) ***** válasza:

1)én színenként egyet szoktam.

2)én max. 5 mp-ig szoktam benne tartani,mert ha tovább tartanám (bubis lenne)úgyhogy minél gyorsabban csinálod,annál jobb.

3)teljesen jó,a másik megoldás ha pl. labellót kensz köré :)

4)szerintem 2-3-ig szép...(saját vélemény :) )

2012. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél. Valamelyik nap ki is fogom próbálni! :)
2012. júl. 22. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit itt leírtál, az water marble-nek hívják. Tényleg nagyon híg lakk kell hozzá, és lehetőleg egy jobb minőségűt válassz. Én is próbáltam már, de nem jött össze, mert a lakk ne folyt szét a vízben.

Itt egy kis cikk, hogy milyen lakkok jók a Water Marble-höz:

[link]

2012. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bogi214 válasza:
Milyen anyagú tálban és kb milyen hőmérsékleten garantált a siker?
2015. jún. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tál anyaga mindegy, olyan 4 centi magasnak de inkább a felett kell lennie, és a viz pedig szobahőmérsékletű (esetleg hidegebb) legyen. Fontos, hogy olyan lakkot válassz ami aránylag lassabban szárad mert akkor tudsz bele rajzolni, és nem minden márka működik más márkákkal. Ami nekem mindig beválik az az avon lakkok, she lakkok, catrice lakkok, az essence is gyakran. Viszont ami soha az a moyra és az astor lakkok. Remélem segithettem :)
2015. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!