Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Letudok úgy égni a napon,...

Letudok úgy égni a napon, hogy bevan fedve alapozóval a fejem?

Figyelt kérdés
nem tudom érdemes-e nyáron alapozót használni.

2012. júl. 23. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Áhh, ne használj, mert beleég a bőrödbe, és simán le tudsz vele égni hacsak nem fényvédős.
2012. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, azt hogy érdemes-e Neked kell tudnod, Te látod a bőrödet, mi így nem tudjuk megállapítani, hogy egyáltalán szükséged van-e rá. Viszont, ha használsz, mindenképp olyat válassz, amiben legalább 20-as fényvédő faktor van, vagy alá kenj fel egy réteg naptejet, így biztosan nem lesz semmi baj.

Esetleg még jók lehetnek a BB krémek, legtöbb tartalmaz fényvédőt, és ha nem olyan szörnyűek azok a bőrhibák, bőven elég a fedésük, plusz hidratálnak is. :)

2012. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sosem sikerült még leégnem, mondjuk direktbe nem napoztam soha alapozóban, de én használok nyáron is fényvédős alapozót.

Aki azt írja, hogy beleég a bőrbe az alapozó, azt hogyan is kell elképzelni? Beleég és nem lehet lemosni, vagy hogyan???

2012. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Foltosra lebarnulhatsz... a festékrészecskék éghetnek bele a bőrbe...nincs értelme alapozót használni nyáron...igaz máskor sem. A bőrhibákra más megoldás kéne nem az elfedés.
2012. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!