Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A 3D matricát c-ív alá vagy a...

XNettaX kérdése:

A 3D matricát c-ív alá vagy a megreszelt körömre kell rakni?

Figyelt kérdés

Meg reszelt köröm,3D matrica és finis gél,én így csináltam!

Nekem le jött a virág egyik szirma, és a finis zselé is le pattogott.Mi lehet a baj?

Még olyan gondom lenne hogy én a Crystal Nails Xtreme pink körömágy hosszabbító gélt használom,fehér és a rózsaszín rész találkozásánál (a mosolyvonalnál) , ahol a fedőrózsaszín miatt nem látszik át a saját köröm, nem szabatna látni mennyit nőtt!Nekem sajnos látszik pedig van rajta körömhosszabbító .Lehetséges hogy vékonyan használom?

Szerintetek melyik a legjobb körömágy hosszabbító, Cristal Nails Cover pink,vagy a Pearl Nails-tól Cover pink?

Rosszindulatú hozzá irás sokall kíméljetek!Köszönöm


2012. júl. 25. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
C-ív alá, és vékonyan használod a káh-t. Amúgy nincs olyan, hogy legjobb. Kinek melyik jön be.
2012. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!