Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált ajánltok?

Milyen szempillaspirált ajánltok?

Figyelt kérdés

szeretnék valami jót, ami nem csomósodik, és nem hullik.

tudtok ilyet? :)



2012. júl. 25. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Bourjois volume clubbing,szürke.
2012. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Olcsóbb kategóriában nekem mindegyik Avonos bevált, a szilikonkefések nem csomósítanak.

Kicsit drágább a Max Factor, az valóban varázslatos pillákat csinál, abból a 2000 calorie a legolcsóbb és az is szuper nekem.

2012. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig Max Factor False Lash Effectet használtam, nagyon bevált, jól hosszabbít, szétválasztja a pillákat, ettől kicsit dúsabbnak is tűnik. Nem keményedik meg a szempilla tőle, nem hullik, nem maszatolódik, viszont könnyű lemosni. Nagyon szeretem. Most viszont kipróbáltam a Lovely Corling Pump Up spirált, ami nevetségesen olcsó, eredeti áron 650 Ft, most akciósan 400 valamennyiért vettem egy másikat tartalékba. Egy az egyben ugyanaz a hatása, mint a Max Factornak. Ez is gumis/műanyag kefés, és el vagyok ájulva mennyire a topon van, főleg az árához képest. Ezentúl mindig ezt fogom venni. Itt vannak még vélemények róla (én is ezek miatt vettem meg):

[link]

Mindenképp érdemes kipróbálni! :)

2012. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a legjobban az Avonos Supershockot szeretem, most nyáron volt vízálló változata is.
2012. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 25. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a NYC Big Bold szempillaspirált ajánlották ezen az oldalon, úgyhogy megvettem. :)


Első használatkor furcsa volt, mert nagy a keféje, és nem vagyok hozzászokva, úgyhogy jól összemaszatoltam magam vele. De aztán megtanultam használni és most már nagyon szép pillákat tudok vele varázsolni. Nem csomósodik össze, szépen különválasztja a pilláimat, sokkal dúsabbnak tűnik tőle. Korábbi spiráljaimmal ellentétben nem pereg, a helyén marad egész nap, viszont sminklemosóval könnyen lejön. Tehát nem kell harcolni vele, hogy leszedd. :D

Nekem nagyon bejött, 1000 Ft körül van a rossmanban.

2012. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Artdeco Lash Designer. :)
2012. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Astor Big&Beautyful

[link]

Amióta megvettem(kb 2 éve) csak ezt használom és már vagy 8szor újravettem:) Akcióban 2000 forint körül megkaphatod, amúgy azt hiszem 3000:)

2012. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 25. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

nekem Miss Sporty studio lash 3d volumythic-em van és nagyon jó! :)

850 ft-ért vettem :)

2012. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!