Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol ill. hogyan tároljátok az...

Hol ill. hogyan tároljátok az ékszereket, bizsukat?

Figyelt kérdés
Rengeteg bizsum van, viszont nem tudom hol tárolni őket. Egy dobozba vannak berakva, de így mindig bogoznom kell őket. Tud valaki segíteni?
2012. júl. 30. 23:24
 1/9 anonim válasza:
Ha a családodba van zenész biztos van összecsukható fém kottatartója én le is festettem ezen szinte mindenhová tudsz rakni ékszert ha nincs megvesed a legolcsóbb közepes méretű képkeretet azt is lefestheted mögéragasztassz egy parafa táblát meg beversz szögeket a parafa táblába majd ezekre akaszthatod bizsuid praktikus is szép is és dicsekedhecc hogy "ugy mijen szép kép én csináltam.:-)
2012. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SzilKa ***** válasza:

[link]


Pár jópofa megoldás:


[link]


[link]


[link]


Jómagam pedig egy ikeás kábelvezetőt használok ilyen célra, az egyik fürdőszobai falipolc aljára szereltem fel: [link]

2012. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én ilyenen tárolom : [link]
2012. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] Én ilyen hasonlón. Párom készitette nekem. :)
2012. júl. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én egy sima fekete nagyobb fajta kendőt felkötöttem a gardróbszekrényemre, fent meg oldalt letűztem (tűzőgéppel) és arra akasztgatom a fülbevalóimat meg csipeszeket stb a karkötőket pedig egy nyakláncra raktam fel és azt úgy a kendő oldalára...
2012. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, nagyon jók!
2012. júl. 31. 08:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Az enyémek henger alakú, átlátszó műanyag szerszámos dobozban vannak, kettesével külön rekeszben, így nem gubancolódnak össze. A ronda sárga tetejét virágmintásra festettem akrilfestékkel.

A fülbevalóim pedig kulcstartó szekrényben laknak, (vagy hogy hívják), a kis fogasokon keresztbe fektetett hurkapálcikákra akasztom őket.

[link]

2012. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyébként melyik ötletet választod? :D
2012. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A párom csinál kovácsoltvas dolgokat, így megpróbálom rábeszélni egy ékszertartóra, az nagyon tetszik :) De mindegyik ötlet nagyon jó!!
2012. júl. 31. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!