Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Másnak hogy bírja a márkás...

Másnak hogy bírja a márkás retro stílusú (mű? ) bőr oldal táskája? (adidas, nike, puma, tisza, stb) Nekem fél év alatt szinte teljesen sz*rráment! :' (

Figyelt kérdés
Fél éve vásárolt converse táskámról szinte lemállott a borítás, pedig kb 4-5 táskával felváltva hordom. Egyébként semmi baja, de így marha igénytelen.
2009. júl. 19. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

én néha már azon gondfolkodom h magyarországra csak a selejt cuccok érkeznek :D mer sokat járok külföldre, és amiket ott veszek meg, azok feltűnően kb 3szor annyi ideig bírják, mint amiket itt veszek meg, ugyanabból a márkából. sztem ez gyanús.

nembeszélve arról, h külföldön még az enyhén noname ruhák is sokkaljobb minőségűek, ami nem kínai, mint itt magyarországon.

sztem, itt vmi gebasz van :D

2009. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom... én ezt a táskát németből kaptam, ezért nem is foglalkozok a garanciával, ha egyáltalán van még rá:) de egyébként teljesen igazad van, már én is észrevettem ezt, amit írtál.
2009. júl. 20. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
December elején vettem a puma táskámat 12ezer! Lejön róla az eleje,kicsit neki mentem a falnak már ugy látszik mintha belekapartam volna körmmel.(mindentmegérez):(:S
2009. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!