Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek van elado Chanel 307 (...

Kinek van elado Chanel 307 ( orange fizz ) szinu koromlakkja tisztesseges aron? Vagy esetleg hogy honnan rendelhetne'k!

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van szülinapomra kaptam nagyon szép és nem adom őket el :)
2012. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Great.
2012. aug. 11. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:
mar boccs de ez kit erdekel??:DDD a kerdezo azt kerdezte h kinek van elado es nem azt h kinek van es nem adja el:DDD amugy en is pont chanel koromlakkot keresek:) es a douglasba lehet kapni, meg nem neztem meg mennyi, de szerintem egy 10es biztos van:)
2012. aug. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, en vagyok az elozo:) megneztem es douglesba 7500forint es van matt fekete is<3:) meg egy csomo szin, special azt nem.neztem h ilyen amilyet keresel van e, de szerintem biztos:) es ha esetleg mas kozmetikumok is erdekelnek chaneltol akkor a tobbi is ilyen arban van a dougleaban:) szerintem. Veszesen nem drag:)
2012. aug. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen vegre valaki normalis:D:D:D:D:D huu koszonom, majd benezek en is akkor, bar sokat kell meg gyozkodnom magam hogy annyi penzt kiadjak egy koromlakkra. jo lenne talalni valami netes oldalt ahonnan lehet rendelni kulfoldrol... meert kb max 5öt szannek ra:DDD de ugyis latom mar mi lesz bemegyek douglesbe es nem fogok tudni ellenallni:DD koszi tenyleg :DDDD
2012. aug. 27. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:
:D hat en meg ebayn nezegettem de ott olcsobban csak yslt talaltam, amit itthon igazabol.meg nem is lattam:/ de chanelbol is van aszthiszem de egyaltalan nem olcsobban.. Meghat kepen nem is adja vissza a szinet, szerintem nem fogsz olcsobban talalni meg nekem.mar nincs ia idegem hozza:D marmint a keresgeleshez:D szoval en inkabb bemegyek es megveszem:DD ez a legegyszerubb:D
2012. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat yslbol en csak ruzst lattam itthon, kormolakkot nem, bar ebayhez nem ertek, vagyis nincs idegrendszerem hozza:D:D:D ugyhogy nekem is az lesz hogy bemegyek, megveszem es karacsonyig kuss::D:D:D:D koszi szepen tenyleg a valaszodd:D:D:Ddsf
2012. aug. 30. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!