Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egy akció az Avonnál hogy...

Van egy akció az Avonnál hogy lehet ingyen tesztelni egy kozmetikumot. Elég hamar kértem is, de nem kaptam visszajelzést. Várjam a postát?

Figyelt kérdés
Tehát mivel megbüntették őket, ezért felajánlotta az avon hogy egy terméket a 8ból lehet ingyen tesztelni. Mindenből 100-100 db-ot ajánlottak fel. 16-án jelent meg a cikk és még semmi. Én rögtön akkor írtam nekik hogy igényt tartanék egy spirálra, és jelezzék ha már lecsúsztam volna róla. Nem válaszoltak, a spirál még sehol. Ez is átverés lenne?:(
2009. júl. 20. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, én megkaptam a tesztelni kívánt terméket úgyhogy nem volt átverés

esetleg tudok egy lehetőséget, hogy juthatsz hozzá olcsóbban a termékekhez, ha érdekel írj

Zsuzsi

avon.juniormanager@gmail.com

2011. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!