Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbevalót mindig párban...

Fülbevalót mindig párban adnak? Aranyat vettünk, viszont csak egyet akartunk de egy párat kaptunk. Ez a megszokott vagy lehetett volna egyet is kérni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Cipőt sem szokás egyenként venni.
2012. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen normális és alapvető hogy garnitúrában adták? Nincs is olyan hogy csak egy darab fülbevaló?
2012. aug. 8. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Már bocs, de miért lenne? :D Két füled van, nem?
2012. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet egyenként venni, én is mindig csak egyet veszek. A barátom is csak egyet szokott venni. Csak mondani kell hogy egy darabot akarsz és nem egy párat.
2012. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában lehet kérni,persze a flancos ékszerüzletekbe nem szokás :-)
2012. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Többnyire párban adják, ha csak nem olyan fiúsabb, mert abból lehet kérni simán egyet is. (Mert ugye a normális férfiaknak csak az egyik fülében van - vagy abba se.) Szóval ha csak egy sima arany karika meg lehetett volna kérdezni, hogy simán egy darabot nem lehetne e.
2012. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én láttam az Apacsban (az is egy ékszerbolt) ott lehet külön kapni de párban is.Azt hiszem a Mammutban és a Westen-ben van de lehet hogy az Árkádban is.Ott rengeteg ékszer van :)

[link]

2012. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!