Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Szerettek erősen...

Lányok! Szerettek erősen sminkelni? (pl:nagyon erős fekete körsatír, piros ajkak. )

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
nem mert sztem csúnya
2009. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze nem feltétlenül úgy értettem, hogy mindkettő egyszerre, hanem külön-külön...de lehet egyszerre is;) nekem tetszik
2009. júl. 20. 22:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Én szeretem ezt az ún. goth sminket. Alapból is úgy sminkelek, hogy fekete szemcerka, + szemspirál, de ha valami alkalom vannak, akkor is fekete, és erősebb. Ilyen volt a menyasszonyi sminkem is, nagyon szép volt. Számat nem igazán festem, csak valami natúr vagy halványpiros szájfénnyel.
2009. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem szeretek erősen sminkelni, csak simán kihúzom a szemem fekete szemcekával, esetleg kevés spirál...

Az más kérdés, hogy a színpadra (hastánc) muszáj az erős smink... de nem nagyon szeretem.

21/L

2009. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én szeretem, és szoktam is néha így (ahogy írtad) sminkelni magam, de csak itthonra.
2009. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én imádom sminkelni magam. De a számat nem szoktam festeni, mert így is teltek, nem akarok úgy kinézni, mint az a felpumpált szájú dilis nőci. Viszont a szemem mindig erősen van kifestve. Sokan szóltak már be miatta. -.-'
2009. júl. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem, ez teljesen idegen tőlem... nem is tudnám profin megcsinálni, úgy meg nincs értelme egy ilyen sminknek.

kis alapozó, szemspirál, szemöldökceruza meg pirosító és színes labello. ennyit használok.

2009. júl. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem magamat sminkelni, főleg erősen , feltünően..:) buli sminket , alkalmi sminket , és hétköznapi sminket is tudok csinálni.. Szépen sminkelek, hisz a barátnőim is hozzám járnak..:) pedig nincs róla papírom..:)
2009. júl. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
En minden nap eros sminket viselek a szememen, vagy fekete, vagy szurke, vagy barna fustos hatasut! En imadom, minden nap megdicseri vki es jol is all. Enelkul uyg nezek ki mint egy Mickey eger!
2009. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is imádok erősen sminkelni,tudok is és jól is áll;)ÉLJEN a MAKE UP!!!!!!!!!
2009. júl. 21. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!