Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak a körömlakkommal...

Mit csináljak a körömlakkommal, ha 1 nap után egyben le tudom húzni a körmömről?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de velem is ugyanez szokott történni.
2012. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
cseréld le
2012. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak egy lakkal fordul elő, akkor sztem szabadulj meg tőle.

Ha minden lakkal, akkor több oka lehet. Van, akinek eleve ilyen a körme, talán leginkább azért, mert zsíros? Ezen talán segíthet mindenféle primer, vízelvonó, meg mindenféle csodaszer, amit a manikűrösök használnak, de szakértelem nélkül inkább ne próbálkozz. :S (én nem értek hozzá, szasl lehet totál ökörségeket írtam, akkor bocsika, de vmit szoktak a lakk alá kenni ilyen céllal, rémlik leglaábbis. xD)

Ha használsz alaplakkot, azzal is lehet a gond. Nekem is van olyan alaplakkom, amit ha felkenek, amint víz éri a körmöm, jön is le az egész. Tök praktikus, nem? xD Pedig nemrég az essence kijött direkt ilyen célú lakkal, mondom erre nincs szükségem, köszi. :D De fedőlakkal is jártam így, essence btgn konkrétan. Szép és tartós tőle a lakk, de néha egyben lejön az egész. :S

Sőt, van egy bnőm, aki teljesen mindegy, mit ken a körmére, 1 óra után lejön az egész, ő épp ezért csináltatott műkörmöt, szóval ilyen is van. :S

2012. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy túl sok réteg van a körmödön, mint ahogy az előző írja, az alaplakk is ludas lehet ebben.
2012. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

alaplakkról van szó, egy fehérítős lakkról

volt már egy essence fehérítős lakkom, az is ugyan így viselkedett

nekem mindenképpen szükségem van a fehérítő lakkra

2012. aug. 11. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szoktak lejönni, ha vagy túl sok réteg körömlakkot teszel rá, vagy ha a választott körömlakk nem túl jó minöségü. :)
2012. aug. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont most vettem új Essence lakkot és ugyanígy egyben lejön!

Soha többet ezt a márkát!

Másik körömlakk egy hétig fent marad.

2015. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!