Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet kapni olyan festéket...

Barbucc kérdése:

Hol lehet kapni olyan festéket, amit a kozmetikusok használnak szemöldökfestéskor?

Figyelt kérdés
Eddig 2x csinálta kozmetikus a szemöldököm festékkel, mindkettő szörnyű lett, pedig elmagyaráztam hogy szeretném, ezért magamnak szoktam kiemelni ceruzával, amit elég macerás minden reggel megcsinálni. Szóval az érdekelne, hogy egyáltalán milyen festéket használnak és hol lehet olyat kapni? Mert meg szeretném próbálni magamnak befesteni. Aki használ(t) ilyet, azoktól tapasztalatokat várok. Köszi

2012. aug. 12. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok ilyen szemöldök festék van ezért nem lehet tudni, hogy milyet használ. Szerintem kérdezd meg tőle.
2012. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fodrászkellék boltban tudod megvenni, szemöldökre 6%-os hidrogén-peroxidot is venned kell hozzá, amivel kikevered.

Festékből olcsóbb, de jó a Profi Pil, drágább a Refectocil. Nem tudom, milyen színű kell, van fekete, barna, világosbarna...

1cm-t kinyomsz a tubusból, annyi H2O2-t adsz hozzá, hogy kenhető állagú legyen és felviszed a szemöldöködre. Ha világos a szemöldököd, akkor max. 5 percig hagyd rajta. Először száraz vattával töröld le, majd nedves szappanossal is, hogy ne dolgozzon tovább a festék.

Üdv: egy kozmetikus

2012. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!