Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen - természetesnek ható...

Milyen - természetesnek ható - alapozót ajánlanátok zsíros, mitesszeres, pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Esetleg olyat, ami egész nap fent is marad. Zsíros bőrről sajnos könnyen lefolyik a festék.

2012. aug. 12. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
MAC. kissé drága, de megéri
2012. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez tapasztalat? Neked is ilyen a bőröd?
2012. aug. 12. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen a bőröm, épp ezért egyik alapozó sem marad meg rajta, meg nem is érdemes használni, mert csak rondább lesz a bőröd idővel tőle, akkor meg már az alapozó sem fedi majd el.

Színezett hidratálókkal próbálkozz esetleg. BB hot pink meg hasonlók, azt még nem próbáltam de ajánlották többen is hogy jó.

2012. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maybelinne-stay matt

kb 2000ft, és eléggé tartós, nem mondom hogy egész nap makulátlan lesz a bőröd, de sokkal tovább mint az átlg alapozók! Van ugyanilyen púder is, azt is csak ajánlani tudom!

2012. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utánuk nézek! ;)
2012. aug. 13. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!