Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon ciki, hogy nem akarom...

Nagyon ciki, hogy nem akarom magamat festeni 13 évesen?

Figyelt kérdés
Mondták hogy nem normális meg minden..de valahogy én nem akarom magam festeni..se a hajamat vasalni mert akkor törne..:/ Ez nagyon nem normális?
2012. aug. 12. 21:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Napi kérdés

nem

2012. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Épp hogy ez a normális.
2012. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
de normális! :) ennyi idősen festeni magadat szerintem nem kell, vagy legvégsőbb esetbe egy szempilla spirál! hajat vasalni meg majd ráérsz 15-16 évesen elkezdeni addig sem teszed tönkre!
2012. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Korral írnátok hogy ti hogyan festitek magatokat és hogyan öltözködtök?Kíváncsi lennék másokra is :)
2012. aug. 12. 21:44
 5/24 anonim ***** válasza:

Nem.


"Korral írnátok hogy ti hogyan festitek magatokat és hogyan öltözködtök?"


És nem.

2012. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%

15/l

szeretem a nőies dolgokat de ha nem muszály NEM festem magam pl iskolába sem és senki nem szól sőt ők sem festik magukat max egy kis szemceruza spirál

a stílusom inkább laza póló farmer

2012. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
3as vagyok 16 éves és rajtam általában csak szempilla spirál van meg egy nagyon kicsi alapozó és egy halvány rózsaszín szájfény, ha megyek valami "buliba" akkor meg kihúzom a szememet (de nem ilyen nagyon füstösen) és a többi meg ugyanaz mint az átlag napoknál :)a hajamat csak időnként szoktam vasalóval göndöríteni kb 2-3 hetente 1x
2012. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szia. 20 éves lány vagyok és szerintem normális ha nem fested magad. 13 évesen csak télen használtam szőlőzsírt és csak a hajszárítót ismertem, ha nagyon kellett sietnem, de az ritkán esett meg.

Most csak ha van itt ott pattanásom azt tüntetem el, make uppot télen és tavasszal használok, mert mindenki ki van rímedve, hogy miert vagyok falfehér. Amúgy pedig szajfenyt es spiralt hasznalok, ja es hajvasalot es hajsutovasat hasznalok de csak neha, hogy ne legyen mindig egyforma a hajam :P

Sztem boven raersz meg ezekkel a dolgokkal. Csak azt kend magadra es hasznald, ami neked ugy erzed hogy jo.

2012. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Annyi ilyen kérdés van már,és még mindig nem a válasz.
2012. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

18/L

Nem festem magam, másrészt nem is áll jól, a hajamat vasalom, amúgy meg csőszárú farmer, leggings, póló, mintás tornacipő, amit általában hordok. Nem vagyok az a nőies típus, a tiniknek való ruhákat hordom.

2012. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!