Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen púdert/korrektort...

Milyen púdert/korrektort vegyek egy 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Ajándék lenne, de mivel fiatal nem tudom mi lenne a megfelelő neki. És hogy válasszam ki a színt hogy jó legyen? Ötletek? Mivel ajándék nem tudhat róla.

Zsíros, pattanásos a bőre.



2012. aug. 13. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
ha igazán szereted akkor nem sminket veszel neki.
2012. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mi köze ennek a szeretethez?
2012. aug. 13. 18:21
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
12 éves lánynak korrektor/púder ajándékba? Hová fajult a világ...Mire lesz? Szülinap? Névnap? Vegyél neki valami színestoll készletet, vagy valami könyvet, de ezt???
2012. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

mi köze az ajándékhoz ahoz, hogy milyen a bőre? ha púdert veszel neki még jól megis bánthatod vele...

adj neki kulcstartót pl vagy karkötőt nyakláncot valamit ami nem drága + tegyél hozzá pénzt és akkor azt vesz ami neki tetszik de, hogy ne csak pénz adjál ezért mondtam a karkötőt, nyalkáncot, vagy vki kis fugurát

2012. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

Mi nem szoktunk olyan embernek ajándékot adni ,akit nem ismerünk, nem szeretünk. Csak olyan embert köszöntünk fel aki családtag, barát. És így szeretjük is.

Innen mertem feltételezni, hogy az ajándékozás nemcsak puszta formalitás.


De gyereknek ne adj sminket, mert csak rosszabb lesz tőle bőrre, főleg így a pubertás elején... lesz neki épp elég baja, pattanás gondjai, nem kéne még tetézni.

2012. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nem értelek titeket ..én 12 vagyok egyik rokonom avon tanácsadónő és szoktam tőle néha korrektrt kapni ..szeret és csak azt akarja h szebb legyen a bőrőm mert tudjha h nem szeretem ha pattanásos...
2012. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

pontosan: fogyasztói társadalom.

Avon tanácsadó nő, tehát abban van otthon, mi jóság van az avonnál. És nem az, mi jóság van neked.


Ismerem ezt a szindrómát mert nálunk is lecsenget. -.-

2012. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Valószínűleg akik ellenzik ezt azok nincsenek tisztában dolgokkal: sokféle smink van már ami nem káros, hanem inkább védi a bőrt, korrektor ami leszárítja a pattanásokat, stb. Ilyet keresek, hogy melyik a legjobb?

A másik amivel szerintem nem vagytok tisztában, hogy ennyi idősen akinek ilyen a bőre azt minden nap csúfolják, kiközösítik, idegileg kikészítik. Ahogy ezt a lányt is. Csupán mert nem tökéletes a bőre.


Mindenesetre aki tud ajánlani valami jó márkát ami neki esetleg bevált az írja le.

2012. aug. 13. 20:34
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem akkor se a púder a megoldás 12 évesen. Irány a kozmetikus, tudom, hogy kellemetlen, de hát muszáj. Használjon rendszeresen erre való készítményeket, akár olyat, amit a kozmetikus ajánl, lényegesen javulni fog a helyzet. Nem kell ide korrektor.
2012. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
plusz azzal, hogy korrektort veszel neki, meg púdert blabla, akkor még el is tömíti a pórusait. látatatlanban meg nem tudsz színt választani. de ahogy gondolod.
2012. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!