Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tonino Lamborghini prestigio...

Tonino Lamborghini prestigio illat vélemény?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon jók ezek a parfümök, a páromnak volt nagyon szerettük, és most is akarok venni, a rossmanban pár hete 2500ft volt, de már nincs akció állítólag...tud erről valaki vmit?
2012. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én 4000-ért vettem rossmanban, de tényleg volt valami ilyesmi akció,csak ez a márka pont nem.
2012. aug. 20. 20:00
 3/4 anonim válasza:
olyan az illata szerintem mint a Paco Rabanne 1 Million nak csak olcsóbb nekem tetszik
2012. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerelmem lett ez az illat. Nővérem fújta ki egy nap sok közül egy papírcsíkra a dm-ben. Hazahozta még ezt 3 másikkal együtt. Fogalma sem volt melyiket fújta ki, csak tudta, hogy tetszett neki... én rögtön beleszerettem ebbe, és napokba telt mire megtaláltam, de megérte több tíz parfümöt szagolgatni napokon át, hogy rájöjjek ez volt az! :D :) 10/10
2014. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!