Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyukámnak szeretnék sminkfels...

Anyukámnak szeretnék sminkfelszerelést vásárolni! Mit vegyek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, szóval én még nem sminkelem magam és nem is igazán tudom, hogy mire van szüksége egy nőnek. :D

Csak mindig mondom anyumnak, hogy olyan rossz a sminkje, ő pedig folyton azzal jön, hogy nincs ideje sminkcuccok közt kutatni és ő amúgy sem tudja, hogy mi a jó.

Valami iszonyat rossz állagú és büdös korrektort ken fel az egész arcára, ami valami igazán olcsó márkából származik... Aztán a szeme alsó felét kihúzza egy Avon-os fekete szemceruzával, de te jó ég, az annyira furán néz ki... :D Szép nagy szeme van, és így eléggé hülyén fest. A szempilláit mindig valami Max Factor-os spirállal festi ki, az szerintem oké.

száját pedig kikontúrozza és csak simán beszőlőzsírozza... Szerintem ez a legnagyobb sminkbaki amit elkövet. :) Mármint, egy szinte natúr száj, erős kontúrral...?!


Nem használ se púdert, se semmi más alapoz dolgot.

A szemhéját nem festi, mert szerint attól nagyon ráncos lesz. Van naki pár kék meg rózsaszín szemhéjfestéke, azt nem is csodálom, hogy nem akarja hordani.

Tusról még nem is hallott. :D

A pirosítót meg nem tartja szépnek.



Én arra gondoltam, hogy veszek neki:

-Valami minőségi alapozót

-Valami minőségi púdert

-Barna szemceruzát (Van olyan?)

-Tust

-Barna árnyalatú szemhéjfesték palettát

-És olyan Max Factor-os ajakfilcet. :)


Szerintetek ez jó lenne? Tényleg nem értek hozzá, szóval kérnék egy kis segítséget! :)

Előre is köszi! 14/l



2012. aug. 14. 19:16
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy anyum sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál, olyan 20-onévesnek tűnik. És modern is, ügyel az alakára, csinos... Csak éppen a sminkje rossz, és az öregíti őt. A haja be van festve szinte feketére, és ehhez a kihúzott száj, meg a fekete szemceruza jó vastagon... Olyan Goth-os kinézete lesz tőle. :D


Oh, és ha valaki tud mondjuk valami jó kis sminkkönyvet (ha van ilyen), amiből jól megtudna tanulni sminkelni, akkor mondhattok azt is. :)


És drágább dolgokat is szívesen fogadok, karácsonyra szeretném neki megvenni ezeket, és akár egy 10-est is rászánok. :)

2012. aug. 14. 19:28
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja, és ha számít, akkor kicsit hasonlít Szekeres Nórára, csak nagyobbak és szebbek a szemei, az ajkai is teltebbek.

De kb. ilyen idősnek tűnik, a haja is nagyon hasonló, csak sötétebb, illetve a fejformájuk is úgy-ahogy egyezik. :)

[link]

2012. aug. 14. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet, aranyos hogy segítesz anyudnak. púdert tudok ajánlani, a Maxfactor Creme puff-ot, alapozóból én Mac-et használok, ami szintén jó. Barna szemceruza létezik, nézz körül sztem minden mérkának van, attól függ milyn drágát akarsz. Tusom sima essence tégelyes van, ez nem is drága de még is jó:) Palettából is nagy a kínálat, tudsz válogatni. ajakfilcben nem vagyok járatos. remélem tudtam valamit segíteni:)
2012. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod, segítettél! :)

A Müllerben szeretnék majd vásárolni, úgy láttam ott van jó sok smink cucc. :)

2012. aug. 14. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen a Müller jó, ott találsz jó márkákat is:)
2012. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!