Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rossmannban blokk ellenében...

Rossmannban blokk ellenében kicserélnek terméket?

Figyelt kérdés
Vettem egy lakkot, kipróbáltam, de valami iszonyatos. Azt tudom, hogy a DM-ben cseréltek ki nekem blokk ellenében terméket, sőt, visszaadták az árát. A Rossmann-ban lehet ilyet?

2012. aug. 16. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem. Múltkor szemceruzát akartam venni, de mivel már párszor megjártam, hogy nem is látszódott, gondoltam kipróbálom a kezemen. Épp, hogy csak egy vékony csíkot húztam (de tényleg, semmi baja nem lett a ceruzának) már jött oda, a biztonsági őr, hogy ne próbálgassam. Aztán végül is megvettem...
2012. aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd vissza. Manapság már nem él az a szabály, hogy "pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el" - olyan boltban sem, ahol ki van téve a tábla.

Nem kötelezhetnek arra, hogy vásárold le az árát. Ha nem akarod ugyan olyanra cseréltetni, visszakapod az árát.

2012. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vissza kell venniük, a saját márkáikat tudom hogy visszaveszik mert amikor bejöttek ezek a termékek direkt benne volt a kis katalógusban hogy kicserélik vagy az árát adják vissza.

De egy próbát mindenképpen megér.

2012. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!