Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Folyékony alapozóhoz olcsó de...

Folyékony alapozóhoz olcsó de jó ecset vagy szivacs?

Figyelt kérdés

A duo fiberről olvastam jókat, de a MAC is és a Sigma is elég drága, nincs valami olcsóbb alternatíva?

+1 kérdés, h kabukival is lehet folyékony alapozót felvinni, vagy az csak por állagúhoz jó?


2012. aug. 16. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
én sima alapozószivaccsal szoktam felkenni. new york colors, 3 db van benne és kb 600 ft
2012. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanaz van, mint az elsőnek, és szeretem, mert könnyebb eloszlatni az alapozót.


Kabukim nincs, de szerintem azt ne használd folyékony alapozóhoz. Inkább púderhez.

2012. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a duo fibre. Egyenletesen el lehet vele oszlatni az alapozót. Régebben kézzel szoktam felvinni, az még jó volt, de próbáltam ezeket a szivacsokat, nem jöttek be. Csíkosan vitték fel és lassan tudtam felkenni. Ráadásul minimum a felét felszívták az alapozónak, ami egy több ezer forintos cucc esetében nem túl jó.

Ezek nem olyan vészesek árban: [link]

[link]

(Az első sokkal jobb.)

Nekem van ilyen ecsetkészletem is, ebben is van, és nagyon megéri árban: [link]

MAC koppintás, de minőségben simán van olyan, mint az átlag drogériás ecsetek. Amit még nagyon szeretek belőle a duo fibre-en kívül, az a lapos alapozóecset és a pirosítóecset (ez valódi szőrből van). A kicsi ecsetek sem rosszak.

2012. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Duo fibre ecset. A m a k e u p l a z a . h u oldalon tudsz venni, elég baráti ára van. én is ott vettem, és nagyon jó minőségű.
2012. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a MUP (makeuplaza) ban vettem ecseteket, de szivacsot is ELF-et. Nagyon meg vagyok velük elégedve. A MAC tényleg drága, de szerintem a Sigma és a Coastal Scents az jó árban van.
2012. szept. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Sigma F80-as ecsetre esküszöm és a Coastal duo fibre-re. Ilyen jó ecseteim még nem voltak. Vagyis egyszer vettem egy méreg drágát, de az közel nem volt olyan jó, mint a Sigma vagy a CS ecsetem. Az ELF szivacs nekem annyira nem jött be, mármint nem azért mert ELF hanem mert nem tudok szivaccsal alapozni. Nekem csak az ecsetek a jók. Itthon szerintem is a Makeup Plázában érdemes ecsetet meg készleteket venni, jó árban vannak, nincsenek elszállva.
2012. nov. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!