Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthon hogy tudok berakni egy...

Maxwell90 kérdése:

Otthon hogy tudok berakni egy 8mm es fültágitót amikor kb 3-4 hete van sima füllbevalóm? és mennyire fáj és meddig kell tágitani?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

ha rendesen begyógyult már a akkor kezdheted. :) hát én elég gyorsan tágítottam..nekem kevesebb mint 2hét alatt megvolt a 10-es, meg is szenvedtem vele :S /fájt egy picit/ de ha lassan csinálod akkor nemfog fájni szerintem :)

( én úgy kezdtem,hogy fogpiszkálót(félbetörtem, mert alvásnál zavaró lenne a nagy pálcika meg szúrna /én körömlakkal belakkoztam a fogpiszkálót,hogy ne ragadjon a fülembe/ha van lánytesód vagy barátnőd kérj tőle/ :) ) utána a tű végét levágtam, hogy az se szúrjon. addig raktam a tűket a fogpiszkáló mellé ameddig a nyalókapálcika bele nem fért :D utána az mellé raktam a tűket vagy fogpiszkálót..mindig ami belefért :D később jött a cerúza.. stb. :) (de akármit raksz a füledbe sokszor forgasd, mert különben beleragad :S

én most kivettem a 10est..hát nem egésszen ment össze a lyuk. Szóval jól gondold meg, hogy tényleg akarod-e?! :) de most az a jó ha van kedvem egynap alatt visszatágítom annyira laza lett :D

2012. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


annyi még: ne kapkodd el, mert bedurranhat a füled, csúnyán kisebesedhet, kifordulhat, és akkor nem lesz egyenletes.

én piercingekkel, fültágítócsigákkal csináltam a sajátomat.

mindenkinek más a menete, mint a felettem lévő is mutatja: neki meg lett 2hét alatt, nekem a 8mm egy hónap alatt. ebből 4mm volt 3hét és egy hét a 8mm csigával. testápolót használhatsz síkosításként. nekem most 12mm a két nagy és az egyik felett van egy 5mm-is. jól gondold meg, bár a 8mm az még nem olyan vészes.

sok sikert!

2012. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én olyan 10mm-ig ilyen otthoni praktikákkal tágítottam,utána jöttek a fültágítók,műanyag,fém vagy silicone.. mindig 2mm-el nagyobbat raktam bele.. elég lassan tágítottam,szerettem csinálni..lassan 3éve van fültágítóm,de már fél éve 32mm-es,és azt hiszem ekkora is marad. :)

17/L

2012. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tiger1007 válasza:
Gyere el. Van egy 9mm-es magnumom. Megoldjuk. ;)
2012. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sheriffkoma válasza:
31%
Ha van veled született normális, jó ízlésed, akkor nem tágíttatod ki a füled, illetve nem csinálsz semmilyen más test elváltoztatást.
2012. aug. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!