Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legtartósabb szemhéj...

Melyik a legtartósabb szemhéj tus?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos márkát nem tudok mondani, mivel nem próbáltam ki a piacon lévő összes márkát. :)

Annyit tudok csak tanácsolni, hogy filceset semmiképp ne vegyél. Nekem nagyon nem vált be. Húzok vele egy vonalat és mikor újra átmegyek rajta, akkor le is szedi a már ott lévőt és nagyon csúnya lesz. Nekem most zselés van és külön vettem hozzá ecsetet. Ez eddig úgy tűnik jó. Ilyen van csak sötétbarnában, dm-ben lehet kapni. [link]

2012. aug. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokat kipróbáltam, a horror árastól a legolcsóbbig, és a poén, hogy a legolcsóbb jött be végül. Lovely a márkája.

De mindenki más szempontokat néz, nekem az volt a fontos hogy ne folyjon le rólam, ne maszatolódjon egész nap. Na ez egy pillanat alatt úgy rászárad a szemhéjamra, hogy később mikor mosom le, nem letörölni lehet, hanem konkrétan leszedni, darabokban.

2012. aug. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen, az olcsó neve nincs márkásak nekem is jók szoktak lenni. Az előző tust az ázsiacenterben vettem és szuper volt. Sajnos azóta nem láttam olyat.
2012. aug. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Essence kék tetejű vízálló,és nem kenődik el hamar szárad,szóval tökéletes,ajánlani tudom!
2012. aug. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönööm! :)
2012. aug. 19. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!