Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Mi az a smink amit...

Fiúk! Mi az a smink amit szerettek egy lányon, és mi az ami már túlsminkeltnek számít, nem tetszik nektek? Képet is linkelhettek, ha az könnyebb.

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hiszitek ha nem minket nem érdekel a smink :)

Ha valaki tetszik nekem aztán mindegy h sminkeli magát. egyébként utcai szimpla sminkek az ilyen túl sötét már már tranzis sminkek nagyon nem..

2012. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez szép hogy körbe fekete, meg van egy kis szín is.

Viszont marha ronda a szempilla, össze van ragadva, számomra ez rondább mintha egyáltalán ki se festené inkább.

Ugyanilyen ronda még az óriás szempilla is. Meg az alapozók. Én ha egy nőt meg akarok ismerni akkor nem az alapozójára vagyok kíváncsi, hanem az arcára.

2012. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. aug. 19. 14:44
 4/4 anonim válasza:
Én nem annyira szeretem a sminkes lányokat,a természetest sokkal jobban. :)
2012. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!