Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mekkora annak a fültágítónak...

Mekkora annak a fültágítónak a külső része, amelynek a belső átmérője 3 miliméter? (kiegészítő kérdésem is van)

Figyelt kérdés

Fültágítóm lesz kb 2-3 hét múlva. itthoni tágítással a fülemen a lyuk 3 milis.

Nem tudom hogy rendeljek-e 4 milis fültágítót vagy ne..? mivan ha az nem megy majd bele a fülembe?


2009. júl. 23. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ne csináltasd meg. Undorító dolog, és gondolj bele,hogy mi lesz ha felnősz, és pl oltár elé akarsz állni. Hogy fog kinézni? Vagy hivatalos állásinterjúra mész, vagy bármilyen hivatalos helyre? Szerintem gondold még ezt át. Nem rossz szándékkal írom,csak neked akarok jót, nehogy később megbánd.
2009. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A fülemben a lyuk visszahúzódik hogyha nem tágítom 1 vagy 1,5 centinél nagyobbra. =] és ha megunom vagy már nem tetszik,akkor kiveszem,és kis idő mulva ismét normális méretű lyuk lesz a fülembe.

Sokszor átgondoltam már,hiszen lassan 2éve hogy akarom ezt a fültágítót.

Persze,gondoltam hogy nem rossz szándékkal irod.. :) és köszönöm h jót akarsz nekem.. (=

köszi a választ is am..

2009. júl. 23. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
szerintem simán belemegy.maximum még vársz vele egy kicsit,és tágítod tovább,és akkor bele fog menni a 4 milis is.
2009. júl. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm :)
2009. júl. 24. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
én mindig nagyobb tágítókat vettem és gyulladáscsökkentő krémmel beletoltam a lyukba. kicsit megdagadt. de ha csak 1mm-t tágítasz akkor nem lesz baj..
2009. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm :)
2009. aug. 15. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!