Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon szeretném sminkelni...

Nagyon szeretném sminkelni magam de anyu nem engedi . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

megkérdeztem anyától h ha 14 leszek sminkelhetem - e magam (mikor még kicsi voltam) most meg már 14 vagyok és azt mondja h mikor 16 leszek ... de az a probléma h nem akarok még 2 évet várni mert ismieim mind sminkelik magukat .. pontosabban anya azért ellenzi az egészet mert azt hiszi h ugy fogom sminkelni magam mint egy k*rva .. ami nem igaz ...(még azt sem engedi h a körmömet fessem mert azt mondja h nem tesz jót nekem )

Mit Csináljak hogy Megengedje ?


2012. aug. 20. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
14-15 évesen én se sminkeltem. max 1-1 nap, de az is szempillaspirál szájfénnyel+ natúr szemhéjpúder(ha nagyon akarsz sminkelni kezdd ezzel. nem fogja észrevenni, csak a szájfényt). 16-ba kezdtem jobban sminkelni én is. ráérsz még. a körömlakkot mondjuk nem értem, miért nem tesz jót.
2012. aug. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is pont ugyan ilyen dolgokra gondoltam ami nem anyira vehetō észre ^^ de mi van ha megtalálja nálam ?! ( szájfény az nem gond de ) ja én is igy voltam vele h a Miért is rossz a körömlakk a bōrōmnek vagy mi 0.o köszönöm a választ már csak azt kéne kitalálnom h hova rakjam a szempillaspirált meg a többit h ne vegye észre ..
2012. aug. 20. 07:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
biztos észreveszi, ha kifested magad. Neki kellene megmutatnia, hogyan sminkelj, hogy ne legyél k.rvás. Natúr színekkel nagyon nem lőhetsz mellé, de nem értem ,hogy egy színtelen lakk pl. miért is lenne rossz?
2012. aug. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És ha észreveszi, hogy smink van rajtad? Lefog és letörli rólad? O.o

Halványan, szerényen szerintem nyugodtan sminkelj.

2012. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz ha halvány szájfényt használsz meg egy pici szempillaspirált. Én engedélyt sem kértem... nem lesz abból semmi baj.
2012. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy nem szeretnéd erősen, csak egy kis szempillaspirált és max.egy kicsi szemceruzát.

Kérdezd meg tőle hogy hogyan festheted magad. Mutassa meg hogy mennyit engedne.

vagy:

Fesd ki magad otthon amíg nincs ott, úgy ahogy szeretnéd hordani és amikor hazaér megkérdezed hogy szerinte hogy néz ki.

2012. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :DD
2012. aug. 21. 04:47
 8/9 anonim válasza:
csajok ne használjatok sminket mert úgy vagytok szépek ahogy vagytok ne fessétek már magatokat bohócnak!
2012. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó: biztos vagy te ebben? [link]
2012. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!