Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyikek a legjobb koromlakk...

Melyikek a legjobb koromlakk markak? Maybelline coloraroma (nemtudompontosan a nevet de valami ilyesmi) essence miss sporty s-he catrice?

Figyelt kérdés
esetleg ha tudtok masokat mondani azt is szivesen fogadom arat legyszi irjatok. koszi
2012. aug. 21. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

1. Maybelline Colorrama :)

2. Catrice

3. Miss Sporty

a s-he-t még nem használtam, az essence pedig inkább lábra való. Amúgy nagyon jók még a NYC körömlakkkok is.

2012. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
koszi szepen?:) amugy az nyc az kb. mennyibe kerul?:)
2012. aug. 21. 22:22
 3/13 anonim ***** válasza:

hát én még nem találtam meg a normális körömlakkott normális árkategóriában.

essence: nálan túl hamar beszárad, és ilyen nyúlós valami lesz.

astor: csak a fashion studio lakkokat próbáltam, (3-mat is mert nagyon szép színük van) de eléggé rossz az állaga és 2x 3x kellett kennem

manhattan: feketét-pirosat próbáltam. szép a színük, 1 réteg jól fed, de lepattog már az első nap fedőlakk nélkül.

nyc: egyszerűen imádom a piros körömlakkját. :) a többi szín viszont nem tetszik annyira.

s-he: még régen egy lakkot kipróbáltam, de az elég is volt, mert valami borzalas volt.

2012. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kétféle van NYC-ből, az egyik fajta 500, a másik 600 ft. Müllerben és Rossmannban lehet venni.
2012. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én sem találtam még meg a tökéletes lakkot, mondjuk azért, mert én inkább a szolidabb árnyalatokat preferálom, viszont ezek alatt általában még 2 rétegben is átlátszik a körmöm és ezt nem szeretem.


Én eddig moyra, lora, essence, és lovely lakkot próbáltam, túlságosan egyikkel sem voltam megelégedve, pont azért, mert még 2 rétegben is láttam a körmöm végén, hogy fehér.


Viszont a lora és essence tartósnak bizonyult, plussz az erőteljesebb színekben tök jól fed 2 rétegben. Nővérem pont az élénk árnyalatokat szereti (kék, zöld, pink stb.), ő szereti az essence lakkokat, mert fedőlakkal 4-5 napot is kibír és szép, erőteljes színe van 2 rétegben. Szóval, ha te is a feltűnőbb színeket szereted, az essencet érdemes kipróbálni.

2012. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat mindenkinek:)


utolso: az essence lakkokbol nekem a you rock(?) nevezetu lakkok jottek be mert azok 2retegbe mar teljesen jol fedtek viszont most mar sehol se talalok olyat:/



amugy a catrice megeri az arat? most vettem egy lakkot es hat nem a legjobb a szaradasa..

2012. aug. 22. 21:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem az essencetől egy nude lakkom van, ami 2 rétegben sem ér semmit kb. meg egy fehér francia manikűrhöz, azzal meg nagyon nehéz a körmöm végét kifesteni, mert nem egyenletesen fest. Tesómnak color&go van, több is, ő elégedett vele. :D
2012. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
na a color&go az a fajta lakk amit soha tobbet nem veszek:D
2012. aug. 22. 21:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Na, most már tuti biztosra merem mondani, hogy kb. mindenkinek más válik be. Egy ismerősömnek csak moyra lakkjai vannak, ódákat zeng róla, nekem meg kb. sz*rt sem ér. Mondjuk biztos függ attól is, hogy milyen a körmünk.
2012. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hat ez is igaz:)..egyebkent nekem szemely szerint a maybelline jott be ezek kozul a legjobban gyorsan szarad szep szin igaz kell 2-3reteg hogy szepen fedjen de az ara ahhoz kepest h maybelline nem sok..a maxfactor koromlakkom meg elbujhat a kozelebe se er..:D
2012. aug. 22. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!