Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A parfumexpressz.hu mennyire...

A parfumexpressz.hu mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Szóval igazi parfümöket árulnak ? És esetleg tudna valaki ajánlani olyan oldalt, ami megbízható teljes mértékben ?

#parfüm #parfümexpressz
2012. aug. 22. 05:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Én a [link] így jártam:

http://www.youtube.com/watch?v=5FlTHx8TTw4


Ajánlok Neked 3 tuti helyet, ahonnan 100%, hogy eredetit kapsz:

1. Douglas (online részén kevés a választék)

[link]

2. Marionnaud

3. [link]


Illetve amiről azt hallottam, hogy nagyon megbízható és nem olvastam róla semmi olyat, hogy hamisat árul:

4. www.parfumeden.hu

5. www.illatfelho.hu

6. www.illatarzenal.hu

De hozzáteszem, hogy utóbbi 3 üzletből nem rendeltem, de mindenki dícséri. De ezt tudod kb. annyit ér, mint a parfumcenternek az Árukeresőn a 2000 pozitív értékelése. Agyon dícsérik, és mégis több helyen olvastam, hogy gagyikat árul. A legtöbb ember meg sem tudja különböztetni, és nem is szagolta a bolti eredetit, és azt hiszi eredetit kapott.


Összefoglalva az első 3-at ajánlom nyugodt szívvel, akkor nem kell azon paráznod, hogy eredetit kapsz-e, biztos lehetsz a dolgodban. Az is igaz, hogy nem a legolcsóbbak.

Ha számít az ár, akkor talán próbálkozz meg az utolsó 3 áruházzal, amit soroltam: mint említettem, csak jót olvastam róluk, de ha gagyit kapsz, ne engem átkozz el :)))

Parfumeden ebbe a fórumban is jelen van, sokat ír/írt, nekem szimpi amúgy:

[link]

2012. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Akkor szerinted ez a parfümeden.hu megbízható tényleg ? Mert ott van a legjobb áron az a parfüm amit szeretnék venni.
2012. aug. 22. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:

09:31-es vagyok


Hát, a legközelebbi fizetésemből én is fogok rendelni parfümöt. És úgy mint Te, a parfumeden és az iparfumeria között nem tudok dönteni. Az én esetemben 3000Ft a különbség a parfumeden javára.

Megmondom őszintén, szerintem inkább az iparfumeria felé hajlok. Mindig ott motoszkálna a fejembe, hogy vajon eredetit kaptam-e. Az iparfumeria 100%-os.

Ettől függetlenül lehet bevállalom a parfumedent, mert egy Adidas futópólót is kinéztem magamnak, szóval ez a 3000Ft, közel a póló fele.

Egyszer így gondolkodok, egyszer úgy.

Szerintem iparfumeria lesz, és zárásként azt javaslom, menj biztosra: én már mint láttad szívtam a parfumcenterrel, pedig mindenki dícsérte :( ezek után csak magamnak hiszek, és nem érdekelnek a vidó alatt a kommentek, hogy kamu a videó és lejáratásról van szó: én tudom az igazat, a videó mindent elárul :)

2012. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megrendeltem a parfümöt amúgy, egy bvlgari parfüm, remélem eredeti lesz..:D ja amúgy parfümédenről rendeltem :D
2012. aug. 23. 00:55
 5/5 anonim válasza:

az iparfüméria szlovák cég, a számuk is szlovák,én ezért nem szeretek tőlük rendelni, mert ha bármi lenne, akkor itt Magyarországon mit tudok tenni egy szlovák céggel szemben? Semmit. A parfümcenter is szlovák.

A parfüméden legalább magyar cég és eddig egyedül innen kaptam korrekt tájékoztatást arról, hogy jogomban áll 8 napon belül visszaküldeni a terméket, ha meggondoltam magam (nem bontottan) Ugyanis Magyarországon az a jogszabály, hogy ha netről rendelsz, akkor kötelesek erről a jogodról írásban tájékoztatni a csomagban.

Sok mindent rendeltem már netről webáruházakból, de eddig még csak a parfüméden tól kaptam ilyen korrekt tájékoztatást.

Igaz, hogy elég kicsi betűvel volt nyomtatva :) de gondolom a pecsétjükre másképp nem fért rá, nekem meg jó a szemem :)


Szóval én inkább azokban a cégekben bízom, akik ezeket komolyan veszik, mert ez megnyugtató számomra, hiszen ha így leírják, akkor gondolom ha szeretnék élni is ezzel, nem fognak elhajtani, mint mondjuk egy ismerősömet a parfümcentenél.


A parfümexpressz szerintem drága.

2012. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!