Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A visszafogottabb színű...

A visszafogottabb színű körömlakkok mind 'átlátszósak' felkenve?

Figyelt kérdés

Én valahogy a visszafogottabb árnyalatokat szeretem a körömlakkokban, szóval pl. essence nuda lakk, halványrózsaszín, barackos, ilyesmik.


Sokféle lakkom van, pl. essence, lora, moyra, de valahogy nem az igaziak. Ma pl. a lora fényes rózsaszínes lakkal festettem ki a körmeimet, 2 rétegben vittem fel, de még így is látszik a köröm vége, ami fehéres színű. Szerintem ez elég gáz, nem is tetszik.


Más is tapasztalt ilyet? Mit tehetnék ellene? Vigyek fel még egy 3. réteget is, vagy mi?

Vettem már erősebb színű lakkot, mint amilyet szerettem volna, gondoltam, ha felkenem a körmömre pont jó lesz. Ehelyett az meg nagyon erős volt és nem állt jól.

Esetleg van olyan márka, aminek a szolidabb lakkjai sem átlátszósak és nem kerülnek egy vagyonba?



#körömlakk #Essence #Lora #Moyra #rózsaszín lakk #nude körömlakk
2012. aug. 22. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rózsaszínű lakom van és elég vagány (double nail polish a körömlakk neve)
2012. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez hasonlít csak az enyém még halványabb


[link]


vagy


[link]

2012. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Lora alatt látszani is fog, akármennyi réteget viszel fel. Próbálkozz inkább a Moyra pasztell színű, halvány lakkjaival, azok elég jól fednek!
2012. aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, moyrából is van rózsaszín llakkom, az még sötétebb is üvegben, mint a lorás, de a körmöm még átlátszósabb, mint a lora.
2012. aug. 23. 09:10
 5/5 Jenzy ***** válasza:
A kedvenc pasztell árnyalataimat, Maybeline ColoRama lakkokban találtam meg. Visszafogott mégis látszik, hogy ki van festve.
2013. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!