Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Nektek tetszenek az...

Fiúk! Nektek tetszenek az olyan lányok akik csak sminkkel teszik ki a lábukat az utcára?

Figyelt kérdés
Van néhány ilyen ismerősöm, aki folyamatosan sminkeli magát, de nem ám csak a szemét,hanem az egész arcát, tehát alapozó,pirosító,korrektor mittudomén. Mert hogy neki csúnya a bőre meg az arca. Van elég sok patija és így akarja eltüntetni őket. Sminkkel. Csak sajnos úgy is látszik, meg így nem is tud szellőzni a bőre. Tehát semmi értelme. És mindig elmondom neki de aztán tojik a véleményemre.:D De már én is letojom mit csinál, ő rontja el a bőrét, aztán majd 40 évesen olyan bőre lesz mint a 80 éves szottyadt vénasszonyoknak. :)

2012. aug. 23. 00:08
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Én utálom a lányokon a sminket. Nekem k*rvára bejönnek azok a csajok akik ugymond "természetes arccal jelennek meg" vagy hogy na :D
2012. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem sminkelem magam. :) De mondjuk nekem nem is kell, mert nincsenek bőrhibáim.
2012. aug. 23. 00:16
 3/18 anonim válasza:
27%
Első válaszoló vagyok. Ha látnék a városban egy nagyon szép kinézetű csajt, de ha az arcán egy "kicsitől" több smink van rajta, még ha kedves lenne sem ismerkednék vele...
2012. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Az alapozó undorító, meg az a piros csík is az arcuk szélén amit odakennek sokszor. Komolyan nem értem minek kell ez. Azért még sok vakolat mentes lány akad, még bőrhibákkal is szebbek mint egy réteg alapozóval.
2012. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
40%
Ott a pont
2012. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy tetszenek. Nem a smink ellen vagyok, csak ahogy írtad, hogy mindig, na az már nagyon gáz. Sajnos vannak aki más hogy nem is mernek megjelenni. Meg nem kell túlzásokba esni. :D

A sminktől nem szebb lesz egy csúnya lány, hanem még rondább, viszont egy szép lányt szebbé tud tenni.

2012. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

A jó smink olyan, hogy szinte észre sem veszed, hogy valaki viseli. Az már más tészta, hogy a legtöbben úgy kennek magukra mindent, hogy nem értenek hozzá, sokan még színben sem jó alapozót választanak, ami nagyon feltűnő. Én legalább korrektort mindig használok, ha kimegyek az utcára, sokszor itthon is. Sajnos néha vannak pattanásaim, meg az utánuk maradt hegek folyamatosan, ezért smink nélkül semmi önbizalmam sincs. Viszont hétköznapra sosem csinálok erős sminket, az esetek többségében alapozó+szempillaspirál+natúr szájfény. De enélkül nem érzem jól magam. Pont múltkor próbáltam ki, hogy lefényképeztem magam smink nélkül (az arcom épp elég rossz állapotban volt, az egész orrom piros és az állam pattanásos), majd kisminkeltem magam, és úgy is csináltam egy képet. Ég és föld a különbség. Nem mindegy, hogy a tükörben szinte csak a pattanásokat látom az arcomból, vagy a makulátlan bőrt egy szolid szemsminkkel.

Pl. itt van ez a lány.

[link]

Most őszintén: ti ugyanolyan szemmel néznétek rá, ha smink nélkül látnátok az utcán, mint ha sminkkel?

23/L

2012. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ha valakivel megismerkedsz az a 'természetes szépségedbe' szeressen bele és ne pegig az '5 kiló vakolatosba':D mert majd ha valahova ki kell öltözni és kisminkelni magad akkor még szebb leszel a sminktől és teljesen más leszel mint a hétkönapjaidon, de a vakolatos csaj már nem tud újat mutatni..ugyanannyira lesz kisminkelve mint máskor. Többet nem tud magára kenni:D:s főleg jha meglátják otthon smink nélkül..hát kellemetlen meglepetés..:D:D
2012. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

ja, mert az öt kiló vakolat meg a sminktelenség között nincs átmenet, mi? Te írtad: "van elég sok patija" Szerinted jobban érezné magát, ha mindenki azt látná, hogy mennyire pattanásos? Szerinted elrontja a bőrét, de neked ugye tökéletes van? Akkor honnan tudsz te erről a problémáról? Ez olyan, mintha a csontsovány adna tanácsokat a 100 kg-osnak, hogyan fogyjon le. Az, hogy pattanásos, vagy a korral jár (tini), vagy bőrprobléma, és nem befolyásolja a smink. (Hacsak nem valami ultra gagyit használ, ui. vannak kifejezetten pattanásos bőrre való sminkek! Clinique, Manhattan, Vichy, ami egész jó)

Valószínű, van olyan pasi, akinek a sminkelt nő tetszik, meg olyan is, akinek a natúr.

2012. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én is folyton sminkelem magam de utálom az alapozót pedig azt is szoktam használni mostanába csak kicsi púder hogy egyenletesebb legyen az arcom meg szempillaspirál és nekem is szoktak lenni pattanásaim és utálom őket
2012. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!