Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapból hosszú, fekete szempil...

Alapból hosszú, fekete szempillákra milyen spirált ajánlotok?

Figyelt kérdés
Amiket eddig használtam anyumé mind, de rajtam meg sem látszott. Olyan igazán feltűnő pillákat szeretnék... ki mit ajánl?

2012. aug. 23. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
igazából nem a márka számít, hanem a festék és a spirálkefe. és a felvitel technikája. próbálj egy olyat, aminek a keféje sűrű és nem csomósodik a festék. ami pedig a felvitelre vonatkozik: z-alakban a tövektől a pillahegyig. és többször.
2012. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bourjois volume clubbing,ez a legjobb spirál szerintem:)

igazi műszempilla hatás.

2012. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenek a szempilláim, feketék, hosszúak, íveltek. De mindig szeretem kispirálozni. :) Sokszor kérdezik, hogy igazi-e. xD

Az abszolút kedvenc nálam a Max Factor False Lash Effect. Vagy olcsóbb alternatívának (egyébként nagyon hasonló hatással) a Lovely Curling Pump Up.

Én eddig úgy vettem észre, hogy az én szempilláimat csak a műanyag vagy gumikefés spirálok képesek normálisan szétválasztani. Mindenesetre a Lovelyt érdemes szerintem kipróbálni, 650 Ft és tényleg jó, főleg az árához képest. :)

2012. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!