Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 13 eves korba...

Szerintetek 13 eves korba sminkeljem magam?

Figyelt kérdés
csak azert kerdem mert ilyen koru lanyok mar sminkelik magukat

2012. aug. 24. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sminkelheted de ne túl sokat.
2012. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

koszi

azt hogy erted h ne tul sokat??

2012. aug. 24. 22:16
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Középiskolától kezdve esetleg.

Ha az ennyi idős lányok már mind gyereket szülnének, akkor már te is, csak azért mert ők is?

Nem b@szogatásból, csak azért, mert te mondtad, hogy az ilyen idős lányok már sminkelik magukat? Nem kell mindig utánozni másokat.

2012. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
bőven rá érsz még...nálunk a sulimban meg a környezetemben 13 évesen csak a k..v.k sminkelték magukat..elkezdheted te azt 15 évesen is...nem veszítesz semmit...de ha már annyira megállíthatatlan vagy szempillaspirál és ennyi
2012. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3.valaszolo koszi

2.valaszolo : nem nem akarom utanozni oket csak megkerdeztem h normalis az ha valaki ilyen korba sminkeli magat!

2012. aug. 24. 22:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Esetleg a szemed kiemelheted szempillaspirállal vagy ilyesmi, de szerintem sem kell túlzásba vinni ilyen korban.
2012. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
koszi..amugy se akartam tulzasba vinni:D
2012. aug. 24. 22:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, így más. Ha ez a kérdés, hogy normális-e, akkor nem.


Amúgy nem baj ha otthon kedvtelésből sminkelgetsz, legalább gyakorolsz. Ha vonzódsz a dologhoz, megértem. Én egész kicsiként vonzódtam a dologhoz, de nem engedték meg a szüleim, csak középiskolától. Szerintem érthető okokból. Na meg az általános iskolában ilyenről szó se lehetett. Remélem manapság se divat elnézni ezt a tanároknak.

Ha szeretnéd, akkor otthon csináld, csak emberek közé ne menj úgy! Nem gyereknek való így kinézni.

2012. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

koszi:D

am en csak alapozot hasznalok es szempillaspiralt!!:D

2012. aug. 24. 22:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez lehet h csak nálunk van így de én most mek 6.-ba (tehát majdnem mindenki az osztályból 12 éves) és nagyon sok lány használ szempillaspirált meg hasonlókat.
2012. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!