Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk, ti miért hordtok fülbeva...

Fiúk, ti miért hordtok fülbevalót?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem ma egy sráccal, elöszőr észre se vettem, hogy ő is hord (bal fülében)..furi, mert nem annyira az ő stílusa..bár ez meg a másik kérdés, milyen stílusú embereknek van..

lehet ebből valamire következtetni? divatmajom/bármi más?:)



2012. aug. 29. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Jaj mellém kilencedikben beültettek mellém egy fiút, akinek mindkét fülében volt, és megkérdeztem, melyik oldal jelképezi a homoszexualitást, másnap elült XDDDD meg egyszer láttam egy kb 3 éves cigánygyereket, akinek aranyfülbevalója volt meg akkora arany nyaklánca mint maga a gyerek. szegény. Legalább megedződött. Na szóval nem tudom, nekem nagyon nem jön be, meg úgy alapból hányingerem van a 25 kilós páwagyerekekből akik többet töltenek a tükör előtt mint én, de ha így érzik jól magukat akkor felőlem, dehát istenem mi sem hordunk..na várjunk, milyen csak fiúkra jellemző egyedi viselet van..öö..óvszer! na mindegy, szóval ne, ennyi erővel hordjanak szoknyát is. Jó, nem mintha a nők kiváltsága lenne a testékszer, dehát ez fülbevaló!: D deidióta vagyok, inkább visszasem, olvasom magam XDDDDD
2012. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
fiu vagyok de sztem tök buzás.
2012. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a fülbevaló pont nem egy kifejezetten csak nőknek szóló dolog. Miért ne lehetne egy pasinak is ha szereti az ékszereket? Persze ne nőies csilivili valami hanem, mondjuk ezüst vagy fekete egyszerű fajta. Teljesen rendben van. Óvodában dolgoztam, ott már voltak kisfiúk is akiknek volt fülbevalójuk, haladunk a korral. Szerencsére.
2012. aug. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Bųzis.
2012. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Egy normális férfinak ez eszébe sem jutna.
2012. aug. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg nincs vele semmi baj...ennyi erővel a nők se hordhatnának nadrágot vagy mi??
2012. aug. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sincs vele semmi bajom.Miért lenne?Az előző jól írta akkor nőknek se lehetne nadrágot hordani , vagy nem lehetne rövid hajuk??

Amúgy régen apumnak is volt mikor rockegyüttesben játszott.

2012. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nekem sincs semmi bajom a fülbevalóval, kimondottan jól áll egyeseknek, de nekem attól még nem jönnek a fülbevalós srácok többsége, kivéve egy valakit;)drukkoljatok nekünk, én három nap alatt fülig szerelmes lettem, azt hiszem:)
2012. aug. 30. 22:04
 9/15 walk w1th mee ***** válasza:
85%

Hát én is hordok,és nem b*zis egyáltalán...

Egyszerűen jól mutat a fülemben(:

Erre nem tudok magyarázatot adni hogy miért..

2012. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

én nekem nem sokáig volt fülbevalóm, miután kiszúrtam magamnak kb rá egy hónappal ki is tágítottam. szerintem az áll jól a fiúnak ha nem szimmetrikus a fülbevalója/fültágítója.

vagyis úgy értem hogy fülbevalóból csak egy legyen neki, mert ha kettő van az búza, az az egy is a bal fülében legyen.

fültágító lehet kettő, de ha kettő akkor ugyanolyan méretű legyen mindkettő, de más színű! ha egy fültágesze van akkor azt is a bal fülébe.


nálunk ez a "szabály", ha valaki ezt nem tartja az melegnek számít xdd


nekem bal fülemben van egy 10mm-s.


17/F

2012. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!