Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találhatnék esküvői...

Hol találhatnék esküvői körömfestéshez mintákat? Kinek, milyen volt a körme esküvőn?

Figyelt kérdés
Zselés körömépítéshez mondta a körmösöm, hogy vihetek én is mintákat ami tetszik, de nem nagyon találok... Annak is örülnék ha saját esküvői körmötökről készült képeket mutatnátok
2009. júl. 27. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én magamnak csináltam (nincs műkörmöm), simán franciára lakkoztam és mindegyik körmöm sarkára tettem egy fehér strasszkövet, nekem ez tetszett, egyszerű, de szép.


De találtam neked egy oldalt, itt biztos találsz olyat, ami tetszik:


[link]


Sok boldogságot Nektek!

2009. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a ruhádtól is függ.Ha elég sok dísz van rajta én sima zselés franciát egy pár strasszkővel csináltatnák...

[link]

[link]

[link]

2009. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a ruhádtól is függ.Ha elég sok dísz van rajta én sima zselés franciát egy pár strasszkővel csináltatnák...

[link]

[link]

[link]

Sok boldogságot nektek!Puszika:)

2009. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!