Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen üzletben lehet kapni...

Milyen üzletben lehet kapni Butterfly nails márkájú körömlakkot?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked ez bevált? Nekem rémesen rosszul fed, az állaga is nagyon folyós, ha nem kenem át 3-szor akkor átlátszik az egész, ha meg átkenem akkor nem szárad meg, dobtam is ki, pedig jobbra számítottam. :(
2012. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pár hónapja mikor leszedettem a műkörmöm, a körmösöm a körömlakk egy nagyon világos rózsaszín árnyalatát festette a körmömre és nagyon megtetszett a szine de nekem nincsen pedig már sok helyen kerestem.. nem tudom nekem tetszett, abból a rózsaszínből 2 réteget festett és nem látszott át szinte tökéletes volt a fedés.. ilyet egyébként én már tapasztaltam például az avonos körömlakkok esetében van olyan ami tökéletes, nem lesz buborékos, szépen fed és jól lehet vele festeni de már rendeltem olyat is amivel egyáltalán nem lehetett festeni, csomós vagy nem is tudom olyan volt az állaga mintha már alapvetően régi lenne egy kicsit és ragadós, nagyon ideges voltam.
2012. szept. 5. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen világos rózsaszínt vettem, alig vártam, hogy hazaérjek és kipróbáljam, de hát nekem egy rakat kaki volt. :( Én most vettem rossmanba ilyen nude-ot, tök természetes színe van most azt használom, tetszik nagyon, de ez a Butterfly nekem nem vált be sajnos. :( De örülök, hogy neked bejött. :)
2012. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
úú nekem a rossmannból a Lovely körömlakk a kedvencem.. minden héten kell vennem egy újat:D
2012. szept. 8. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az van. :)
2012. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mmia válasza:
hétvégén találtam a westendben !!!
2013. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!