Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc terméked?...

Melyik a kedvenc terméked? Mire mit használsz s miért amellett döntöttél? Sampon; tusfürdő, alapozó; rúzs;éjszaki nappali arckrémek, testápoló, parfüm stb.

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Krém,tusfürdő ilyesmi :Nivea

sminkszer :Manhattan

Mert jók ,minőségiek és ami a legfonosabb nem kisérleteznek állatokon.Nekem ez fontos =)

2009. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sampon és tusfürdő: Faith in Nature, vagy néha: Kawar- holt tengeri iszap-szappan

Nappali krémnek:Kawar-nappali arckrém

Azért ezek mellett döntöttem, mert nem tartalmaznak kőolajszármazékokat, a lehető legminimálisabb a mesterséges anyag bennük és az is biztonságos, bőrgyógyászatilag tesztelt, tele vannak hasznos természetes alapanyagokkal és ezeket nem tesztelték állatokon.

Alapozót, rúzst és éjszakai krémet nem használok.

Parfümöt mindig aminek megtetszik az illata, de sosem a legdrágább fajták, átlag 5000Ft-ot adok ki érte(ez is a max általában)

21/L

2009. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sampon: fructis dús haj

tusfürdő: garnier neutralia, vagy savo derm (az egyik antibakteriális, a másik meg tartósító és szinezékmentes, allergiás vagyok)

arckrémet,alapozót : nemhasználok

testápoló: nagyon néha garnier 5% urea

kozmetikumok: vegyesek, lancome szemceruza, essence spirál, loreal púder (de ezt ritkán hazsnálom)

2009. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sampon: Head & Shoulders Mentolos vagy Baba Citromos vagy bármilyen Schauma.

Tusfürdő: Fa (szinte mindegyik tetszik), Baba (frissítő zápor).

Alapozót, rúzst nem használok.

Testápoló, arckrém: Puma.

Parfüm: Szintén Puma.

2009. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sampon: Nixon (igen az ami a kopaszodo bácsiknak kell:D nem kopaszodok, de nekem nagyon jó :) )

Parfüm: Gucci by gucci (kellemes, elég belőle egy pici)

2010. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!