Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Legjobb nöi parfüm aminek...

Legjobb nöi parfüm aminek csábitoan édes illata van? :D Fiuk?

Figyelt kérdés

#fiú #édes #parfüm #csábitoan
2012. szept. 5. 08:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak Calvin Klein - Euphoria tetszik legjobban
2012. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Jajj,de kedvesek vagytok!:))

Nagyoooon szépenn köszönöm a sok választ:)))

Holnap megyek parfümöt venni és amit ajánlotatok azokat szaglászom meg:D:) Még1szer köszi:)

2012. szept. 5. 15:34
 13/17 anonim ***** válasza:

barátom imádja a pink sugart rajtam :D

+ a playboy- play it lovely ... isteni. ezt ő vetette meg velem :)

2012. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Chanel Mademoiselle-től vadultak be nagyon pasik, meg a Dior Dune nevű illatomtól. Igazából mindegyik parfümömet megdicsérték már, mert elég jó ízlésem van ilyen téren, gagyikat meg celebillatokat nemigen használok. Volt oylan, hogy egy nő direkt szaladt utánam a metróban, hogy áruljam el, mit hazsnálok, mert ilyen neki is KELL. (ez a Tommy Hilfiger Tommy Girl-öm volt) Amit mostanában dicsértek többen: Versace Versense, egyik kolléganőm mondtam, hogy ez annyira én vagyok:) Ha van kedved, szaglászd őket végig, nem fogsz csalódni!
2012. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek:))
2012. szept. 8. 01:26
 16/17 anonim ***** válasza:
BEYONCÉ - HEAD KISSED
2017. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A barátom a következő parfümöket szerette rajtam: avon far awway, Lush vanillary, Zara red vanilla, a spirit vaníliás parfümje, aminek nem tudom a pontos nevét, de a DM polcain megtalálható, ugyanez a DM-es BU, illetve a pinksugar, azt már vett is nekem születésnapomra. Bár ez nem volt kérdés, de ő fűszeres illatokat is szeret rajtam, pl. avon Luminata, dolce&gabanna light blue, a rózsaszín üveges Bruno Banani. Nehéz erre így válaszolni, mert az, hogy kinek mi tetszik, az relatív, a Prada Candit is dicsérte egyébként. a Diesel Lover doset szeretném kipróbálni, mert azt hallottam róla, hogy nagyon finom illata van, sokan dicsérték, de még nem volt szerencsém megszagolni, a Müllerben fellelhető elvileg.
2021. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!