Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vettem műkörmöt és fel is...

Vettem műkörmöt és fel is ragasztottam azzal amit hozzáadtak (nem zselé). Nagyon szép de nem tudom hogy hogyan lehet majd leszedni. Ötlet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sima ragasztott tip néhány nap után magától is leesik,egyébként acetonnal,agy tipoldóval tudod leszedni.
2012. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Acetonba áztasd bele kb 5 percig az ujjaidat..pár órán belül,ha egy kicsit "feszegeted" lejön.
2012. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :D és kb meddig tart az a "néhány napig"? 1 hetet kibír?
2012. szept. 6. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy megfelelően elő lett-e készítve a köröm,és sikerült e úgy felragasztani,hogy ne legyen levegős.Ha szerencséd van fent marad egy hétig,talán tovább is,ha nem túl hosszú.
2012. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem fennmaradt 6 napig. amúgy csak simán leszedtem őket, lepolíroztam (mert z egyik már lepttanat) a ragasztót és kész. utána hetekig nem lakkozhattam :D
2012. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oki köszönöm a válaszokat :D
2012. szept. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!